ЗСУ оприлюднили секретні документи окупантів

Перехоплено секретні документи

Завдяки успішним діям одного з підрозділів ЗСУ російські окупанти втрачають не лише бойову техніку та живу силу, а й секретні документи, з яких випливає, що агресор мав намір захопити Україну за два тижні.

Про це повідомляє Міністерство оборони України у Facebook.

Українські військові отримали плани батальйонної тактичної групи 810-ї окремої бригади морської піхоти ЧФ РФ, серед яких були робоча карта, бойове завдання, таблиця позивних, таблиці сигналів управління, таблиці прихованого управління, перелік особового складу тощо.

З'ясувалося, що плануючі документи на війну з Україною було затверджено ще 18.01.22 року, а сама операція із захоплення України млає пройти протягом 15 діб – з 20 лютого по 6 березня.

Підрозділ ворога мав здійснити висадку з ВДК «Орськ» в районі населеного пункту Степанівка-1 та в подальшому діяти з військовими частинами 58-ї армії РФ, а саме з 177-м окремим полком морської піхоти ЧФ РФ. Кінцевою метою цих сил було блокування та взяття під контроль Мелітополя.

Отже, коли в черговий раз хтось із полонених скаже, що приїхав на навчання і заблукав - не вірте! Вони знали, вони ретельно планували і готувались.

А російським окупантам скажемо одне: залишайте й надалі свою техніку та таємні документи, вони нам знадобляться, перше - для наших захисників, а друге – для Гааги.


Читайте также