Як фільтрується вода в басейнах?

фільтріція вода в басейнах

Комплекси очищення води є основними елементами у влаштуванні водопідготовки громадських басейнів у спорткомплексах та подібних установах. У системі водопідготовки переважно використовується піщана фільтрація, за допомогою якої виконується очищення від забруднень, дрібних частинок. Піщана фільтрація в комплексі з сучасними дезінфікуючими засобами забезпечують прозору та чисту воду в басейні будь-якого об'єму. Купувати пісок для фільтрації басейнів краще у перевірених постачальників, котрі гарантують якість товару та надійне очищення води.

Для безперебійної експлуатації системи фільтрації її необхідно під'єднати до циркуляційного насоса. Сьогодні виробники обладнання пропонують готові рішення «все в одному», де у повноцінному комплексі постачається циркуляційний насос і фільтраційна установка. Для підбору піщаної ємності необхідно попередньо розрахувати, щоб обладнання функціонувало коректно. Об'єм води повинен проганятися через пісок для фільтрації басейнів від 4 до 6 разів на добу залежно від навантаження, місця розташування та кількості відвідувачів.

Піщані фільтри та установки для басейнів

Завдяки доступній ціні та простоті використання пісочні фільтри завоювали довіру власників спортивних, приватних і громадських басейнів. Такі фільтри прості у своєму обслуговуванні та не вимагають наявності спеціальних знань. Достатньо лише своєчасно міняти кварцовий або скляний пісок у фільтрі для коректної роботи.

Якість очищення вважається підходящою для більшості басейнів, а при грамотно продуманій системі водозабору вона повністю очищається фільтром від частинок розмірами 20-25 мікронів і вище. Також якість очищення визначається фракцією, шаром піску, який використовується в ролі фільтруючого елемента.

Для очищення від дрібніших частинок, які замутнюють воду, використовується коагулянт для скріплення мікрочастинок у пластівці, які вловлюються фільтром. Завдяки їм вода у вашому басейні буде завжди ідеально чистою.


Читати також