Співачка POLOSKOVA випустила пісню – мотивацію «Інша» для всіх українців, котрим доводиться все починати з нуля

Співачка POLOSKOVA випустила пісню – мотивацію «Інша»  для всіх українців, котрим доводиться все починати з нуля

15 лютого POLOSKOVA презентує свою третю пісню та кліп «Інша», це продовження концептуального mini EP співачки, пісня-мотиватор для кожного, хто втратив частину свого життя і почав його будувати з початку.

Від першого релізу «Немає зв’язку» співачці вдалося виконати поставлені цілі та місії – привернути увагу до людей з особливостями слуху та мови. POLOSKOVA стала запрошеною спікеркою Unicef проекту upshift, програма запроваджує курси вивчення жестової мови з метою адаптації суспільства та світу до сприйняття людей з особливостями. Це було нашою метою на початку проекту. Вже сьогодні вперше в історії національного відбору Євробачення відбувається трансляція жестовою мовою.

На пісню «Інша» відзнято кліп, що відображає дійсність багатьох українців, яким довелося покинути свої домівки, це той день коли ми всі приймали рішення залишитися вдома чи поїхати.

«Інша» була написана з власної історії, так як співачка була змушена покинути свою квартиру, в яку влучив снаряд у Миколаєві ще в перші тижні повномасштабної війни. Оля до останнього не могла наважилась виїхати, але обставини не лишали вибору. Тому це історія власного болю та переживань, історія яку ми всі відчули, але яка не зламала нас.

Основний меседж – ніколи не здавайся, не дозволяй себе зламати та зупинити, навіть якщо знову і знову доводиться підніматися і починати все з нуля.

Співачка готує до випуску міні альбом та планує свої перші концерти. Підписала перший рекламний контракт з відомим брендом.


Читати також