Співак Нікіта Кісельов зняв кліп на пісню «Джульєтта»

Співак Нікіта Кісельов зняв кліп на пісню «Джульєтта»

Сповнений кохання співак та композитор Нікіта Кісельов 1 березня презентував новий хіт під назвою “Джульєтта”.

“Джульєтта” – це пісня про справжні, перші почуття. Це ода щирому коханню, яка змушує серця битися сильніше та дарує надію на незабутнє щастя. Через кожну ноту та кожне слово найромантичніший співак країни висловлює своє безмежне захоплення жінкою, яка стала його Джульєттою – символом справжнього, омріяного кохання. Кліп на пісню “Джульєтта” знятий в колаборації з Національним академічним драматичним театром імені Лесі Українки. В роботі артист приміряв на себе образ режисера і познайомив глядача з тією самою Джульєттою, яка за маскою суспільства ховає справжню природну красу. У кліпі був використаний прийом образів краси з шоу Margiela.

Співак поділився, що для нього ліричний образ Джульєтти – це найяскравіший образ чистої та невинної любові. Історія Ромео і Джульєтти для Нікіти є прикладом справжніх почуттів, де двоє закоханих заради любові віддають свої життя.

Це пісня про палке серце, про очі, що горять, а також про хлопця, який до нестями закоханий в образ дівчини, що зустрічається на вулицях нашої країни. Кожна з цих дівчат може бути тією самою омріяною Джульєттою, за яку він буде готовий віддати життя”, – поділився з нами Нікіта.

Пісню Нікіти Кісельова “Джульєтта” вже можна прослухати на всіх музичних платформах.

 Читати також