Співачка SOFO презентує авторську пісню «ТИ НЕ #1» remake на підтримку дівчат!

Співачка SOFO презентує авторську пісню «ТИ НЕ #1» remake на підтримку дівчат!

SOFO відома аудиторії, як екс-солистка гурту "ГОРЯЧИЙ ШОКОЛАД", де співала кілька років, а у 2022 році розпочала свою сольну кар'єру. 

Пісня "ТИ НЕ #1" (remake) - збірний образ чоловіка, переживання які дівчата іноді приховують за семи замками. Це особисті пережиті емоції  SOFO та збірний образ хлопця, який буде знайомий багатьом дівчатам. Коли вони закохані, то віддаються повністю у вир почуттів, а чоловік може в цей момент стати нарцисом у відносинах. Саме це надихнуло SOFO написати пісню "ТИ НЕ #1". 

Коли ти йдеш від чоловіка, збираєш себе по частинкам після розриву відносин і розумієш, що ти номер 1 для себе, а він - не номер один у твоєму світі! Тому ця пісня "ТИ НЕ #1" - досвід життя. Співачка бажає дівчатам цінувати свій інтелект, незалежність та талант, а справжній чоловік завжди  підтримає та примножить успіх жінки.

«Є чоловіки хворі нарцисизмом, що цілеспрямовано руйнують, ламають сильних і незалежних жінок. Кожна з нас - особлива. І любити та цінувати себе наш обовʼязок. Щоб не дати себе знецінити, а зустріти справжнє кохання, що надихає та робить нас кращими. Тому що Справжній чоловік - змінює життя і готовий на все, щоб зробити кохану щасливою!», - додала авторка та виконавиця SOFO.

Презентація треку SOFO "Ти не #1" (remake) вже відбулась на всіх музичних платформах. 


Читати також