09-04-2024 Новини у світі 1090

Комікс із Суперменом побиває рекорд: проданий за 6 мільйонів доларів!

Комікс із Суперменом побиває рекорд: проданий за 6 мільйонів доларів!

На аукціоні Heritage Auctions у Нью-Йорку комікс Action Comics №1, у якому 86 років тому вперше з'явився Супермен, був проданий за рекордну суму - 6 мільйонів доларів. Це робить його найдорожчим коміксом, коли-небудь проданим на аукціоні.

"Це найважливіший і найвпливовіший комікс з усіх виданих", - заявив Баррі Сандовал, віцепрезидент Heritage Auctions, перед початком торгів. "Хто знає, чи відбувся би золотий вік коміксів без Супермена?".

У 1938 році, коли цей комікс вперше з'явився на полицях магазинів, він коштував лише 10 центів. За оцінками, з 200 000 надрукованих примірників до наших днів збереглося близько 100.

Історія за 6 мільйонів: Комікс Action Comics №1 проданий на аукціоні

Проданий на аукціоні комікс перебуває у чудовому стані, з насиченими кольорами та лише незначними потертостями на обкладинці. Він був створений американськими письменниками Джеррі Сігелом і Джо Шустером і розповідає історію про походження Супермена - інопланетянина, відправленого на Землю, щоб врятувати планету від знищення.

Окремі сторінки цього випуску раніше продавалися за ціною до 60 000 доларів за кожну. У 2021 році інший примірник Action Comics №1 був проданий за 3,6 мільйона доларів.

Продаж коміксу за 6 мільйонів доларів свідчить про те, що колекціонери готові платити величезні суми за рідкісні та історично значущі комікси. Це також підкреслює культурний вплив Супермена, який протягом десятиліть залишається одним із найвідоміших і найулюбленіших супергероїв світу.


Читати також