У проєкті «Пісня мого життя» Наталія Могилевська розповіла про минуле своїх доньок

У проєкті «Пісня мого життя» Наталія Могилевська розповіла про минуле своїх доньок

Днями Наталія Могилевська стала героїнею проєкту "Пісня мого життя". В ефірі артистка заспівала чуттєву композицію «Одне велике серце» та розкрила нові подробиці з не простого минулого своїх донечок. Під час ефіру співачка відверто розповіла про те, яким було минуле дівчат до моменту їх усиновлення.

"Саме ці дві дівчинки, яких я полюбила, були дані мені долею. Моя старша донька стала мамою для моєї молодшої. В певний момент, вона взяла на себе усю цю відповідальність дорослої людини: вона рятувала життя декілька раз молодшої, коли вони голодували, вона знаходила їжу, годувала, а їй всього було півтори рочки! Моя мета спробувати повернути 10-річній дівчинці її дитинство. Сьогодні дуже важко їй довести, що ми з татом її захистимо, що їй не треба хвилюватися за малу, спробувати насолодитися своїм дитинством! Інколи, я її навіть качаю на руках і кажу, що ти така ж мала, як Сонька, тільки ножки довгі виросли! Але ж така саме маленька! І вона страшенно плаче! Тому що її відчуття, що “я можу бути дитиною”, воно настільки не звичне, вона була дуже напружена!”, - поділилася Наталя.

«І сьогодні через два роки, я можу розказати, що це люблячі, розслаблені діти, яким я кажу, що я хочу хоб вони були щасливими, але якщо ви навіть не захочите нічого робити, не будете найкращими, знайте, я вас буду любити завжди! Просто за те, що ви є!", - відверто розповіла Наталія Могилевська.

Ведуча Катерина Осадча та співачка KOLA, які були присутні під час ефіру, підтримали Могилевську, зазначивши, що цей вчинок по-справжньому відображає людяність, сміливість та доброту її серця.

Історія Наталії Могилевської не лише розчулює, але й надихає мільйони людей своїм прикладом відданості та безмежної любові.


Читати також