Як відновити гармонію у сім'ї під час повномасштабного вторгнення: поради від зіркових батьків

Як відновити гармонію у сім'ї під час повномасштабного вторгнення: поради від зіркових батьків

В рамках відзначення Міжнародного дня сім'ї на цьому тижні за ініціативою освітньої програми «Світ чекає крилатих» у соцмережах відбувся запуск відеороликів, які мають на меті надати підтримку та поради сім'ям, які переживають важкі періоди через війну. Своїми лайфхаками зі збереження гармонії у сім'ї поділилися зіркові батьки: Ілона Гвоздьова, Анатолій Анатоліч, TAYANNA, Анна Саліванчук та Ірина Адоніна. 

«Світ чекає крилатих» — це інноваційна освітня програма, особливість якої полягає в нових підходах до інтеграції змісту. Запропоновані програмою шляхи інтеграції ґрунтуються на врахуванні такої особливості дитини, як цілісне сприймання світу. 

У відео зібрано історії від зіркових батьків, які ділилися своїм досвідом та лайфхаками, як зберегти родинні стосунки під час війни. Вони пропонують практичні поради, які можуть допомогти у підтримці зв'язків між батьками та дітьми, а також сприяти подоланню труднощів.

"Сімʼя — це ті люди, які завжди поруч, незалежно від умов. Вони — той вогник, що світить у найтемніші часи. Це та сила, що допомагає пережити будь-які негаразди. Тому до Міжнародного дня сім'ї ми підготували відео, в яких наші зіркові батьки діляться порадами про збереження єдності та любові у сімейному колі, навіть у найскладніші часи", — зазначає науковий керівник освітньої програми Анжеліка Цимбалару.

«Для мене як матері й жінки особливо важливо під час тривог піклуватися про емоційний стан всієї родини і зберігати ментальне здоровʼя моїх дітей. Саме тому в такі моменти я намагаюся відволікати їх улюбленими заняттями», — поділилася Ілона Гвоздьова.

«Ми з дружиною кожен вечір робимо родинне коле, за яким обговорюємо все, що відбувалося за день. Тож говоріть і спілкуйтеся зі своїми дітьми», — розказав Анатолій Анатоліч.

«В ці важкі часи нашим дітям дуже потрібні обійми, увага, тепло, тому ми з Данієлем вигадали вечірні ритуали. Ми обіймаємось, вмикаємо улюблені мультики чи цікаві передачі», — поділилася TAYANNA.

Відеоролик вже доступний для перегляду на YouTube-каналі “Світ чекає крилатих”.


Читати також