Аніта Соловей дала інтерв’ю Маші Єфросиніній: «Інфоциганство. Це, власне, чим ти займаєшся?»

Аніта Соловей дала інтерв’ю Маші Єфросиніній: «Інфоциганство. Це, власне, чим ти займаєшся?»

21 травня на YouTube-каналі Маші Єфросиніної вийшло нове відверте інтерв’ю з Анітою Соловей, оранжевою блогеркою, головною по блогерах в Україні та власницею додатка по медитаціях і кармі Ukarm. В інтерв’ю Аніта поділилась, що вона вважає «інфоциганством», як працює карма в її житті та досвідом ішемічного інсульту. 

Аніта Соловей про 20 лютого – день, коли з нею стався ішемічний інсульт 

Аніта: 20 лютого я вела прямий ефір, адже я давно працюю в онлайн освіті і в один момент я побачила що все “попливло”, наче софіт в око потрапив, це не боляче, нічого не болить… 

Маша: Це схоже на стан, коли ти три дні не спав чи на якусь анемію?

Аніта: Ні, в першу секунду все в очах пливе, ти нічого не бачиш, тому я сказала: “Давайте зробимо перерву”, бо я вже зрозуміла, що в мене порушена координація, що щось не так і воно точно не пройде за 5 хвилин, а коли встала, то зрозуміла, що все дуже погано, бо вся права сторона мого тіла була неконтрольована, але я могла розмовляти, тому одразу попросила вивести мене на вулицю. Пощастило, що команда була поряд і я була не сама. Далі в мені включився суперконтроль, адже боялась, що зараз втрачу свідомість. Я не знала скільки в мене часу, тому почала просто всім давати завдання: гугли мої симптоми, викликайте швидку! 

Маша: Тобто ти була у свідомості і не втратила можливість мислити?

Аніта:  Навпаки, я все аналізувала, розуміла, що щось не так. Я казала: "Мене може через секунду не стати, тому терміново вибігайте на вулицю, зупиняйте авто та везіть мене в лікарню". Люди навколо не розуміли мого стану, адже я трималася і виглядала більш-менш нормально. Але мені було дуже погано, я трималася з останніх сил. Потім сказала: "Ви не зрозуміли, виходьте на вулицю, ловіть машини, везіть мене в реанімацію, бо я зараз вимкнусь". Тільки тоді всі зрозуміли, що ситуація критична, і викликали дві швидкі. Вони приїхали і стало ясно – це був інсульт.

Маша: Це називається ішемічний інсульт?

Аніта: В моєму випадку – так. 


Маша та Аніта про феномен «інфоциганства» 

Маша: Щодо продажу курсів. Сказати, що сьогодні пропозицій багато – це нічого не сказати. Таке ще називають «інфоциганством», а в нього присмак токсичний. Це, власне, те, чим і ти займаєшся ?

Аніта: Це тільки здається, що їх багато, так працює таргет, ми маємо дивитись на якість курсу. Що стосується терміну «інфоциганство», то мені він не подобається, логічніше казати «інфошахрайство», тобто коли хтось когось обманює. Якщо, наприклад, був сайт, був продукт, який не відповідав обгортці, то це є шахрайством і на це можна подати в суд. Все інше – це діло смаку та вибору! 

Маша: Якщо почитати 5 однакових курсів, то вони всі про одне й теж саме: бути справжнім, показувати свою автентичність, робити це цікаво, вміти тримати інтригу та мати гарну картинку. Лише 5 правил.  

Аніта: В мене 69 окремих уроків, де я розповідаю і про воронки продажів, і про стратегії, і про те, як зробити з особистого бренду бізнес та монетизувати його. Я навчаю людей продавати та як правильно запакувати продукт, аби його купували.Аніта Соловей розповідає як працює карма

 Маша: Що таке карма та як вона працює?  Навіщо її вивчати ?

Аніта: Це закон причинно-наслідкових звʼязків, бумеранг, ехо, наприклад, ти крикнеш «дурак» і будеш таке ж відлуння й чути. Цим потрібно займатись, щоб розуміти, як створити те, що ти хочеш, що робити, аби заробити гроші чи побудувати щасливі стосунки. Наприклад, щедрість – це причина багатства, і це написано у всіх кармічних трактатах, яким не одна тисяча років, що єдина причина, за якої у людини будуть гроші – якщо вона буде їх віддавати. Що робити? Знайти людину, якій дуже потрібні гроші і зробити її своїм кармічним партнером, до прикладу, це може бути родина, в якої немає грошей і їм потрібна їжа, а ви можете відправляти раз на місяць їм кошти. 

Маша: А що потрібно робити, аби побудувати щасливі стосунки?

Аніта: Варто допомагати людині, яка потребує любові, наприклад, піти в будинок пристарілих, знайти там дуже самотнього дідуся чи бабусю, і просто з ними говорити. Їм потрібно дати цю любов, адже вони можуть відчувати себе покинутими. Саме це є напрацюванням карми стосунків. 

 Маша: А чи є карма здоровʼя ?

Аніта: Звичайно є! Те, що ми погано харчуємось, палимо, пʼємо алкоголь та їмо мʼясо – це не працює на карму здоровʼя, а якраз навпаки!


Читати також