Співачка Vic Tory презентувала нову пісню «Останній дзвоник»

Співачка Vic Tory презентувала нову пісню «Останній дзвоник»

«Останній дзвоник» - пісня про мій випускний, який у мене вкрала війна. Але вона не вкрала моїх мрій і віри, що колись ми всім класом зустрінемось у рідному українському Маріуполі, щоб станцювати свій випускний вальс.

Ця пісня - спогад про школу, юність, такі складні проблеми, перше кохання, перше розставання. Все так почесному. Хочу туди. Хочу вдягнути гольфи та банти, відчути як калатає серце, коли ти одягаєш стрічку "Випуск ...". Кожному, хто зміг відвідати випускний та почути останній дзвоник, кожному хто зможе - відверто за вас радію.

28 червня Vic Tory презентує свою нову пісню «Останній дзвоник», це дівчачий поп-рок, емоційний та відвертий. Співачка вкотре ділиться з слухачами своїми щирими переживаннями. Цього разу Віка розповідає свою історію випускного балу, про який так мріяла та чекала. Вона розповіла нам, що до сьогодні зберігає фото тієї сукні, яку так мріяла купити на свято.

«Хочу щоб кожна дитина мала спокійне та мирне дитинство, юність, мала теплі та безтурботні літні вечори під час канікул, а під час навчання насолоджувались навіть тим небажанням інколи йти до школи, бо не лунатиме сирена і ти не бігтимеш до бомбосховища», - розповіла Vic Tory.

На пісню «Останній дзвоник» відзнято кліп. У відео роботі співачка знялась у шкільній формі та з улюбленою гітарою, якій понад 40 років, з нею співачка більше 9 років тому вперше покинула рідний Маріуполь. У Тік Ток Віка запустила challenge з випускною стрічкою на якій не вказана дата випуску, а є лише знаки запитання, бо впевнена, що по закінченню війни повернеться до відбудованої школи і зможе отримати свій останній табель.


Читати також