Співачка Janeuary презентує чарівний оркестровий трек «Із підліткових снів»
«Із підліткових снів» – це перша пісня Janeuary українською мовою. Вона про накопичене минуле, яке проростає в музиці меланхолією та ніжністю. Цей трек – як тихий спогад, що повертається несподівано, як відчуття чогось втраченого, але досі живого.
Щоб зробити композицію кінематографічною та незабутньою, Janeuary запросила до участі в записі кращих українських класичних музикантів. Серед них віолончель - Олександр Госачинський (GosOrchestra), скрипка - віртуозний Андрій Рахманін, кларнет - Юрій Немировський та Максим Ощепков, чиє звучання часто доповнює композиції Janeuary оксамитовими нотами альта. В «Із підліткових снів» звучить весь оркестр – кожна нота, кожен інструмент стає частиною історії. Кларнет, віолончель, скрипки – не просто інструменти, а голоси, що говорять замість слів.
"Іноді я «чую голоси»… Але ці голоси – інструменти. Вони з’являються в моїй голові несподівано, стають дедалі голоснішими, доки не заглушають всі інші думки. Цього разу це був кларнет. Я просто знала – він має звучати", – розповідає Janeuary.
Запис відбувся на Київській звуковій студії під керівництвом Володимира Григоровича, а зведенням та мастерингом займався батько Janeuary – Андрій Кравченко.
На шанувальників також чекає красиве, загадкове музичне відео, яке вже можна подивитися на офіційному YouTube каналі співачки. Ця композиція асоціюється у Janeuary лише з теплом. Тим самим, що накриває, як літнє море, і змиває всі печалі. Саме тому співачка хотіла, щоб це відчули глядачі у пісні та відео.
Janeuary: “Я хотіла, щоб навіть на знімальному майданчику музиканти грали не руками і не головами, а з глибини власного серця. Я хотіла подарувати глядачеві казку. Хоча б на кілька хвилин. Щоб нагадати: всередині нас – цілі світи”.
«Із підліткових снів» – це музична сповідь. Це світло у найтемніші дні. Це відчуття, що любов і мистецтво можуть лікувати.
Також, варто поділитися приємною новиною - на початку цього року музичне відео Janeuary “Black into white” перемогло у двох категоріях на фестивалі Europe Music Video Awards - “Best black&white music video” та “Best mobile phone music video”.
А вже 29 травня 2025 відбудеться довгоочікуваний сольний концерт Janeuary з оркестром в Національній філармонії України.
Текст пісні:
Залиш свої сліди
На схилі темних днів,
Серед очей, чужих очей —
Твої.
Так боляче, боляче…
Мені забракло слів,
Я трансформую в спів,
Те світло із твоїх очей.
Тепер сліпуче, боляче…
Де море до неба лине,
Ти почуєш мої співи,
Ніч закриє твої очі.
Бездоганні очі!
Із підліткових снів…
Залиш свої сліди
На схилі темних днів.
Серед очей, чужих очей —
Твої…
Боляче, боляче мені…
Де море до неба лине,
Ти почуєш мої співи,
Ніч закриє твої очі,
Безкінечні очі
Із підліткових снів…
Із підліткових снів.
Де гори до неба линуть,
Ти! Почуєш мої співи,
Ніч закриє твої очі,
Безкінечні очі!
Із підліткових снів.
Із підліткових… снів
Із підліткових снів…
Про співачку
Janeuary — альтернативна співачка/автор пісень з України, яка має насправді емоційне звучання і театральний стиль. Відома тим, що поєднує меланхолійні відтінки з інноваційними аранжуваннями, її музика продовжує захоплювати аудиторію по всьому світу.
Попередній експериментальний міні-альбом Janeuary «Earendel» мав ротацію на українських радіостанціях (Хіт FM та Kiss FM) та за кордоном. Журнал «Playboy Україна» надрукував величезну статтю про співачку в розділі «культура».
Один з попередніх релізів «Loving you» потрапив на обкладинку американського музичного видання Indiefferential. «Back where I belong» та «Awakening» мали великий успіх в Україні та за її межами. Такі журнали як «Beach house», «Illustrate Magazine», «Clout» публікували інтерв’ю зі співачкою. Крім того, французькі, німецькі, американські, мексиканські, канадські, японські та інші блоги/журнали опублікували чудові відгуки. «In my damn head» було додано до майже 300 списків відтворення на Spotify.
Її альбом «No news but muse» надихнув людей у всьому світі, демонструючи глибокий вплив її творчості. Різні художники використовували її музику як саундтреки до своїх малюнків, серед них Масакі (Японія) і Гаррі Ерготт (Австрія). Для своєї хореографії танцюристи обирали треки Janeuary.