Топові відео про мистецтво. Добірка за тиждень. 09.03.2025
Вероніка Рупенталь зібрала для вас найцікавіші відео про культуру та мистецтво за тиждень. Корисний і розважальний контент для вашого відпочинку. Приємного перегляду!
Проблема монтажу діалогів у «Бруталісті»
Номінація «Найкращий монтаж» на «Оскарі» завжди є дуже віддаленою для звичайного глядача. Часто це розглядається у контексті чогось виключно технічного, коли на перший план виходить оцінка акторських здібностей та вибір найкращого фільму. Цього року з номінантів виділяється «Бруталіст» Бреді Корбета з базової причини – це кіно йде 3.5 години. Та він не став тим фільмом, де режисер монтажу Давід Янчо виконав свою роботу чисто, або ж за правильних склейок створив нову цікаву художність.
Мистецьке РОЗСЛІДУВАННЯ: Шевченко, Ґонта, Ріпин: хто помилявся більше?
Новини КІНО / Провал Супермена, Скандальний Шрек 5, Хенкок 2, ОСКАР 2025, Каратель, Месники
Сьогодні я розповім про найсвіжіші та найцікавіші новини зі світу кіно. Ви дізнаєтеся про новий серіал від автора Пітьми, провал Супермена, возз'єднання, злив Месників, перезапуск Зоряного Десанту, виробництво Хенкока та багато іншого. Всім приємного перегляду!
Михайловський про книги | «Ранньомодерна Європа», «Загублений світ Полісся», «Запах імперій»
У новому подкасті Тижня "Михайловський про книги" Віталій Михайловський розповідає про книжки, які видаються цікавими українському читачеві. У першому епізоді пропонуємо огляд трьох книжок, пов'язаних історичною тематикою.
Скільки живе книга? Забуті тексти та імена | Чирков, Стасіневич | Запах Слова
Цей випуск подкасту «Запах Слова» — про літературу й забування. Як книги підмінюють пам’ять? Як забування допомагає поєднатися? Чи забувають Євгеній Стасіневич і Сергій Чирков прочитане? І чи є в цьому плюси? А також — про «випадання» з канону, повернення забутих імен та чим насправді важливі словники.