Голова Google закликав КНДР розвивати Інтернет

кадри візиту до країни голови ради директорів компанії Google

    Телебачення Північної Кореї розповсюдило кадри візиту до країни голови ради директорів компанії Google Еріка Шмідта і колишнього губернатора штату Нью-Мексико Біла Річардсона.
     Великий американський бізнесмен і політик, незважаючи на осуд з боку Держдепу, приїхали в КНДР з приватним візитом. Вони вшанували пам'ять Кім Ір Сена і Кім Чен Іра, відвідали Корейський комп'ютерний центр і закликали чинного північнокорейського лідера Кім Чен Ина створити в країні доступний мобільний зв'язок і дозволити Інтернет. Експерти вже заявляють - влада КНДР вперше за багато років готова відкрити економіку країни для зарубіжних інвестицій.

    Втім, делегаціыъ, яка в четвер завершила приватний візит до КНДР і вилетіла до Пекіна, всупереч прогнозам, не вдалося домогтися звільнення громадянина США корейського походження Пе Чжун Хо, який був затриманий 3 листопада в північнокорейському місті Расон. За даними інформаційного агентства ЦТАК, Пе Чжун Хо прибув туди "зі злочинними цілями". В ході слідства американець "визнав свою провину". Про характер злочину нічого не повідомляється.

 


Читати також

Вибір читачів

Вибір редакції