Переможці Міжнародного театрального фестивалю «Мельпомена Таврії 2013»

Переможці Міжнародного театрального фестивалю «Мельпомена Таврії 2013»

Дипломи XV Міжнародного театрального фестивалю «Мельпомена Таврії»  від президента фестивалю Олександра Книги

 1. Нагороджується Сергій Михайловський актор Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру імені Миколи Куліша за роль Джимі у виставі «Продавець дощу»
 2. Нагороджується Дьєрдь Сомор актор і режисер драматичного театру імені М.Йокая (Угорщина, м. Бекешчаба) за багатогранність таланту у створенні грандіозного проекту «Граф Монте-Крісто»
 3. Нагороджується  Державний музичний театр (Литва, м. Клайпеда) за високий професіоналізм у пластичній виставі «Криваве весілля»
 4. Нагороджується Микола Берсон директор Миколаївського академічного українського театру драми та музичної комедії за творчу співпрацю з  Міжнародним театральним фестивалем «Мельпомена Таврії» протягом 15 років
 5. Нагороджується Львівський академічний духовний театр «Воскресіння» за сміливість та неординарність режисерського рішення у виставі «Вишневий сад», режисер Ярослав Федоришин
 6. Нагороджується Орловський державний театр для дітей і молоді «Вільний простір» за різножанровість палітри та високий рівень вистав представлених на XV Міжнародному театральному фестивалі «Мельпомена Таврії»
 7. Нагороджується Республіканський театр білоруської драматургії (м. Мінськ) за національний колорит і жагу до життя у фольк-рок-опері «Одвічна пісня»
 8. Нагороджується Андрій Чорний «Театр Ч» (Білорусь, м. Мінськ) за сміливість втілення некомерційного творчого міжнародного проекту «Діди»
 9.  Нагороджується Крістіна Клетнієце (Латвія, м. Рига) за роль Віри Миколаївни у моновиставі «Гранатовий Браслет»
 10.  Нагороджується Олена Хохлаткіна актриса Донецького Національного академічного українського музично-драматичного театру за повернення на рідну Херсонську сцену у яскравому образі Тьоті Моті у виставі «Тьотя Мотя прієхала…» Миколи Куліша
 11.  Нагороджується Дмитро Богомазов режисер Національного академічного музично-драматичного театру ім. І.Франка за неперевершене втілення режисерського задуму у виставі «Morituri te salutant, або У нас все свято»
 12.  Нагороджується Лариса Кадирова народна артистка України, актриса Національного академічного драматичного театру імені І.Франка за високу акторську майстерність у моновиставі «Стара жінка висиджує»
 13.  Нагороджується творчий дует – драматург Анатолій Крим та режисер Ігор Славинський за потужний творчий тандем (2 диплома)
 14.  Нагороджується Київський академічний драматичний театр на Подолі за акторський ансамбль у виставі «Лист Богу».
 15. Нагороджується Алмаз Аміров народний артист Республіки Башкортостан  актор Башкірського державного академічного театру драми ім. Мажита Гафурі (Росія, м. Уфа) за роль у моновиставі «Курча з абетки».
 16. Нагороджується Андрій Романченко Донецький Національний академічний український музично-драматичний театр за сценографію до вистави «Тьотя Мотя прієхала»

 

Президент XV Міжнародного театрального фестивалю «Мельпомена Таврії» Олександр Книга висловлює щиру подяку всім, хто прийняв участь в організації та проведенні фестивалю.


Читати також

Вибір читачів

Вибір редакції