​Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка

​Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка

Стартував прийом робіт на всеукраїнський конкурс дитячого малюнка

16 липня – 24 серпня
Україна-Польща

16 липня Фонд розвитку та підтримки молодого мистецтва України розпочав Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка. До участі у проекті запрошуються діти трьох вікових категорій: 3-5 років, 6-9 років та 10-15 років (вік дитини фіксується на момент приймання роботи). Тема конкурсу: «Якщо б моя країна була твариною…»

150 робіт-переможців буде експоновано на головній площі Кракова в рамках програми святкування Дня незалежності України, що відбудеться за підтримки Міністерства закордонних справ України.

Прийом малюнків відбуватиметься з 16 липня до 5 серпня.

Як взяти участь та які вимоги до конкурсних робіт?

Малюнки на тему «Якщо б моя країна була твариною…» повинні бути зображені на полотні або аркуші паперу формату А3 (горизонтальна орієнтація). Подати свої роботи для участі в конкурсі можна у період з 16 липня до 5 серпня. Для цього необхідно надіслати скан-копію або фотографію малюнка (зроблену при денному освітленні з максимальною роздільною здатністю) на електронну адресу konkursmalunka@gmail.com.

В темі листа повинна бути вказана лише вікова категорія учасника: 3-5, 6-9 або 10-15 років. Окрім цього, в листі необхідно вказати наступну інформацію: прізвище та ім’я, вік, місто, назву малюнка, контактний номер телефону, назву художньої школи або гуртка (лише у випадку, якщо дитини навчається у позашкільному закладі художньої освіти).

12 липня буде оголошено 150 робіт, відібраних для формування міжнародної виставки.

19 серпня міжнародним журі (склад якого поки тримається у таємниці) буде визначено трьох переможців. Вони отримають від організаторів особливі подарунки.

Нагородження фіналістів відбудеться 1 вересня в ТЦ «Епіцентр» (м. Київ, вул. Полярна, 20-Д).

До складу команди українського експертного журі входять:

- Євген Карась – галерист, культурний діяч, арт-експерт, голова експертної ради Міністерства культури;

- Слава Фролова – засновниця «Фонду розвитку та підтримки молодого мистецтва України», українська телеведуча, журналіст, режисер;

- Юрій Вакуленко – генеральний директор Національного музею «Київська картинна галерея» (Київська національна картинна галерея);

- Семен Кантор – директор Музею сучасного мистецтва Одеси (МСМО);

- Євген Березницький – організатор міжнародного форуму мистецтва Київського художнього тижня «Кyiv Art Week»;

- Ганка Третяк – культурний діяч, кінорежисер, арт-куратор, засновниця арт-галереї-майстерні «ХудГраф».

Цього року проект буде реалізовуватися вперше, але його засновниця Слава Фролова зазначає, що в планах проводити конкурс регулярно. Паралельно планується формування та розвиток культурно-просвітницької платформи для дітей.

Основна місія проекту – привернути увагу до питання культурної освіти, особливо у віддалених регіонах, маленьких містах та селах, а також створити для дітей «вікно можливостей» та відкрити шлях до реалізації їхніх мрій через творчість.

Прес-служба Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка

Юрій Шивала

(093) 740-42-97


Читати також