У Львівському органному залі розпочався ремонт

У Львівському органному залі розпочався ремонт

 

У Львівському будинку органної та камерної музики вперше проведуть масштабні ремонтні роботи

Брифінг відбудеться у вівторок, 24 липня 2018 року об 11.00 у Львівському будинку органної та камерної музики (Львів, вул. Бандери, 8).

З 23 липня 2018 у Львівському Органному залі розпочнуться повноцінні ремонтні роботи. Львівська міська ради виділила понад півмільйона гривень на поточний ремонт.

“Вперше в історії Львівського будинку органної та камерної музики стартували такі масштабні роботи. Цьогоріч ми запустили перший етап робіт, плануємо повністю оновити хол, коридор та фойє”. Про це повідомив заступник директора ЛБОКМ Тарас Демко. Він також наголосив на тому, що не зважаючи на ремонтні роботи, Львівський органний зал працюватиме у звичному режимі. Зокрема, у серпні на відвідувачів та відвідувачок концертного залу чекатимуть три масштабні проекти - Leopolis Baroque Festival, Львівський органний фестиваль і резиденції (13-26 серпня), і цикл концертів Relax Weekend.

Команда Львівського органного залу просить вибачення за тимчасові незначні незручності та запрошує львів’ян і гостей міста відвідати унікальні музичні події серпня.

Учасники брифінгу:

Наталія Бунда, начальниця Департаменту розвитку ЛМР,

Тарас Демко, заступник директора Львівського будинку органної та камерної музики,


Читати також