Юних музикантів зі всієї України запрошують стати учасниками Молодіжного симфонічного оркестру України

Відбір молодих музикантів. Молодіжний симфонічний оркестр України / YsOU. Афіша Львів 2018

Молодих музикантів зі всіх областей та регіонів України віком від 12-ти до 22 років (на момент подання заявки) запрошують до участі у відборі та прослуховуванні до складу Молодіжного симфонічного оркестру України/YsOU.

Участь можуть взяти учні або студенти музичних навчальних закладів зі спеціальностей струнні, духові та ударні інструменти.

Юних музикантв з вс Украни запрошують стати учасниками Молоджного симфончного оркестру Украни

І лише ті, які пройдуть прослуховування та відбір за участі професійних експертів, увійдуть до складу оркестру та стануть гідними амбасадорами української культури у світі.

Сьогодні музиканти YsOU представляють усі куточки України, зокрема — Львів, Київ, Одесу, Кривий Ріг, Коломию, Бузівку, Вінницю, Луцьк, Золотоношу, Харків, Ківерці, Херсон, Макіївку, Івано-Франківськ, Донецьк, Котюжини, Тернопіль, Сіверськодонецьк і Запоріжжя. І це те, що робить його національним.

"Молодіжний симфонічний оркестр України - одна з найважливіших команд України на культурній олімпіаді світу. Вже від першого свого виступу цей колектив викликав велике захоплення міжнародної спільноти, а проектами 2018 року нам вдалося зробити неможливе - завдяки вражаючим виступам високого професійного класу отримати свій власний статус серед інших відомих молодіжних колективів Європи. Зараз нам відкриваються всі двері і ми з нетерпінням очікуємо продовження" - Оксана Линів, диригент, ініціатор проекту "Молодіжний симфонічний оркестр України".

Юних музикантв з вс Украни запрошують стати учасниками Молоджного симфончного оркестру Украни

Етапи відбору та прослуховування:

Попередній відбір. Кандидати заповнюють електронну заявку https://goo.gl/XNGPWD та надсилають відеозапис твору власного виконання до 10.11.2018 на електронну скриньку: youth.orchestra.ua@gmail.com. Результати попереднього відбору буде повідомлено 13.11.2018.

Прослуховування. За результатами попереднього відбору кандидатів буде запрошено пройти прослуховування, яке відбудеться 15-16 грудня 2018 року у Львові. В рамках прослуховування кандидати презентують фрагмент із твору крупної форми (бажано 1 частину) та п”єсу за вибором. Попередньо також буде надіслано список оркестрових труднощів, виконання яких є частиною етапу прослуховування.

Концертмейстер не надається.

Юних музикантв з вс Украни запрошують стати учасниками Молоджного симфончного оркестру Украни

Місце та дата проведення прослуховування:

м. Львів, 15-16 грудня 2018 року, 10:00–18:00, Львівський палац Потоцьких.

Контактна особа:

директор Молодіжного симфонічного оркестру України/YsOU Ірина Вакуліна, youth.orchestra.ua@gmail.com,+380639376199

Організатор — ГО «Культурна платформа», за сприяння Міністерства культури України

Довідка:

Молодіжний симфонічний оркестр України/YsOU було створено у 2016 році з ініціативи української диригентки Оксани Линів та трьох німецьких партнерських інституцій — Бетховенського фестивалю в м. Бонн, Німеччина (BeethovenFest Bonn), Федеративного молодіжного оркестру Німеччини і Deutsche Welle та новоствореного Міжнародного фестивалю класичної музики LvivMozArt. За результатами прослуховування у грудні 2016 та 2017 років було обрано сімдесят молодих музикантів зі всіх куточків України, які стали учасниками Молодіжного симфонічного оркестру України/YsOU. Перший міжнародний тур новоствореного оркестру відбувся спільно з Федеративним молодіжним оркестром Німеччини (Bundesjugendorchester) містами України (м. Львів, м.Київ) та Німеччини (м. Бонн, м. Берлін). Вже у 2018 році, молодіжний оркестр в повному складі, презентував Україну на концертних майданчиках світового рівня, а саме: Міжнародний фестиваль молодіжних оркестрів Young Euro Classic (Konzerthaus Berlin, Німеччина), відкриття ювілейного концертного сезону в Musikverein Graz (м. Грац, Австрія), участь в Міжнародному фестивалі класичної музики LvivMozArt (м. Львів, Україна). Всі виступи оркестру отримали вагоме висвітлення в європейській та українській пресі.


Читайте также