Афіша квітень 2019. Львівська філармонія

Репертуар на квітень. Львівська філармонія. Афіша 2019

У квітні Львівська національна філармонія підготувала для шанувальників якісної музики цікаву й різнопланову програму.

Відтак, коли християнський світ очікує Свята свят – Великодня, у затишному просторі філармонії буде звучати духовна музика, що налаштує слухача на роздуми, молитву, подарує емоційне піднесення. У концертах «How Beautiful», «Золоті сторінки української духовної музики», «Скорботна Мати» виконуватимуться філософські перлини різних епох та музичних стилів.

Для наших слухачів, що люблять якісний інструментальний джаз, дарунком стануть концерти «Смичком по клавішам» та «Impression&Jazz».

Сенсаційною подією львівського мистецького простору буде Фестиваль ім. Альберта Лисого – аргентинського скрипаля та диригента українського походження, що зробив величезний внесок у розвиток української академічної музики. На слухачів чекають грандіозні концерти, віртуозні виконавці, атмосфера свята. А для молодих музикантів – майстер класи від зірок світової сцени.

Вже доброю традицією стали наші спільні проекти із юними талантами. У квітні вітатимемо учнів прекрасного скрипаля і досвідченого педагога Марка Комонька на концерті «Віртуози скрипки». А також, наприкінці місяця на сцену вийдуть лауреати Міжнародного конкурсу молодих виконавців «Музичний листопад 2018».

Крім того, для наших вишуканих слухачів лунатиме вічна й актуальна класика у цікавих інтерпретаціях та новому осмисленні: «Музика Франції ХХ сторіччя», «Czech This Out», «Grand Viola», «Love Cello» та багато інших проектів задовольнять вибагливий смак львів’ян і гостей культурної столиці!

Чекаємо у квітні!

КВИТКИ ПРОДАЮТЬСЯ У КАСІ ФІЛАРМОНІЇ ЩОДЕННО 11:00 - 19:00

КАСА: (032) 235-89-46

 


Читати також