Відкриття виставки «Фонди галереї. Частина 1». Lera Litvinova Gallery

Виставка Фонди галереї. Частина 1. Lera Litvinova Gallery. Афіша Київ 2019. Пост реліз

У Lera Litvinova Gallery відбулося відкриття виставки сучасного мистецтва «Фонди галереї. Частина 1», до якої ввійшли полотна з фонду арт-простору. Lera Litvinova Gallery представляє сучасних українських художників, співпрацює з молодими та знаковими авторами, що стали колекційними і відомими на українській і світовій арт-аренах. Крім регулярних виставок в Україні, галерея реалізує арт-проекти за кордоном. На рахунку арт-простору виставки в Нью-Йорку, Берліні, Брюсселі, Брюге, Люксембурзі, співпраця з музеями, посольствами та культурними представництвами різних країн, а також організація та участь у соціальних проектах і заходах.

Вдкриття виставки Фонди галере Частина 1 Lera Litvinova Gallery

Відкрила вечір оперна діва Анастасія Дерун. На вечірку завітали журналісти, художники, колекціонери й поціновувачі сучасного мистецтва. Відзначив відкриття виставки посол Королівства Бельгії пан Алекс Ленартс.

Впродовж вечора відвідувачі мали унікальну нагоду побачити кращі роботи з різних серій та періодів творчості сучасних авторів, поспілкуватися з митцями, а також поділитися своїми думками та ідеями стосовно витворів сучасного мистецтва з директором галереї Леонорою Янко та ідейною натхненницею Лерою Літвіновою.

Леонора Янко, мистецтвознавець, арт-менеджер і директорка Lera Litvinova Gallery зазначила: «У цьому році ми представляємо серію виставок, в експозиції яких презентовані кращі роботи з фонду галереї. Це чудова можливість для колекціонерів та поціновувачів мистецтва придбати знакові роботи українських митців, що мають високу інвестиційну привабливість».

Вдкриття виставки Фонди галере Частина 1 Lera Litvinova Gallery

До експозиції ввійшли роботи більше 20 сучасних українських авторів. Серед них: Заслужені художники України Валерій Франчук, Олексій Кулаков, Наталя Папірна, Леонід Заборовський, а також Олег Радван, Ігор Губський, Андрій Фіголь, Антон Гудзикевич, Олена Пронькіна, Юрій Шаповал, Євген Шаповалов, Алла Волобуєва, Дар'я Іващенко, Любомир Мартинюк, Ольга Морозова, Наталія Корф-Іванюк, Лера Литвинова, Ольга Селіщева, Анастасія Крайнева, Артем Андрійчук (Kaffelman), Ганна Васильєва та ін. Крім того, виставку доповнили роботи знакового скульптора Анни Волошко.

Виставка «Фонди галереї. Частина 1» триватиме в Lera Litvinova Gallery до 3 квітня.

Адреса: м. Київ, вул. Набережно-Рибальська, 3. На території ЖК Rybalsky.

Вхід вільний.


Читайте также