15-04-2022 Новини у світі 8094

Нові санкції проти рф від світових технологічних компаній

Нові санкції

Як повідомляє Михайло Федоров, санкції технологічних компаній відкинуть росію на 30 років назад у розвитку. За що ми їм вельми дякуємо.

Ділимося з вами новинами від технологічних компаній та та розповідаємо про їхні санкції проти росії. Цифрова блокада рф продовжується!

• CD Projekt Red призупиняє співпрацю з російськими та білоруськими компаніями. Раніше польська студія зупинила продаж своїх ігор на території двох країн.

• Kurokesu UAB припинила постачання до рф. Компанія Kurokesu з Литви прийняла рішення припинити постачання всієї продукції в росію та білорусь. Kurokesu розробляє камери наукового рівня та промислові камери для дронів, роботів, додатків машинного зору або звичайного споживчого використання.

• Hostinger International Ltd припинила роботу з російськими користувачами. Литовська компанія Hostinger призупинила всі продовження акаунтів та покупки з підключенням до росії та білорусі, а також припинено обробку валюти та платежів у рублях. Hostinger — постачальник вебхостингу та реєстратор доменів в Інтернеті.

• Konica Minolta Holdings Inc припинила операції до росії. Компанія Konica Minolta призупинила внутрішні операції між європейською штаб-квартирою та російським підрозділом. Konica Minolta — один із провідних світових виробників фотокопірів, факсових апаратів, лазерних принтерів, медичного фотообладнання, оптичних компонентів та вимірювального обладнання.

• SUSE Software Solutions Germany GmbH припинила продажі до росії. Німецька компанія SUSE з розробки програмного забезпечення з відкритим вихідним кодом призупинила всі прямі продажі до росії. Компанія розробляє та продає продукти Linux бізнес-клієнтам.


Читати також