Героїчна Укрзалізниця

Героїчна Укрзалізниця. Історії

Повідомлення від Укрзалізниці.

На тлі збільшення пасажиропотоку та збереження цікавості російських окупантів до наших онлайн-сервісів, Укрзалізниця продовжує відновлення мережі кас по всій країні, робота яких була припинена через активні бойові дії в регіонах. 

Так, станом на 12 травня, вже відновлено роботу квиткових кас на 16 вокзалах та станціях по всій країні - і ми плануємо продовжити цей процес в містах, які будуть звільнені з-під російської окупації. 

І не просто відновлювати, а робити це максимально швидко, як в Чернігові. Ввечері 14 квітня місто було повністю убезпечене від російських загарбників, а вже зранку 15 квітня команда квиткових касирів - завідувач квиткової каси Юлія Шолупець з касирами Наталією Богович, Світланою Пляшкою та Людмилою Рудич вийшли на робочі місця, прибрали приміщення та підготувались до відновлення роботи. На наступний день, 16 квітня, наші пасажири вже купували в касі квитки на оперативно запущений регіональний поїзд.

Це і є українська жага до життя: ми хочемо працювати, і вдихати нові змісти в місця, посічені злом, навіть якщо нам це може дорого коштувати.

Станом на зараз ми вже відновили роботу 45% квиткових кас з тих, що припиняли функціонування через збройну агресію росії проти України. Прагнемо, аби ця цифра зростала щоденно.


Читайте также