Bach Contemporary. 4 Пори Року & Christmas Joy

4 Пори Року & Christmas Joy
Чи є композитор, музика якого здатна бути з людиною, як в найщасливіші, так і в найтрагічніші моменти життя? Заспокоювати, наповнювати душу вірою та гармонією, які нам зараз особливо необхідні? Звісно ж, це Йоганн Себастьян Бах.
Музика Баха поєднала в собі щиру духовність з вищою бароковою майстерністю, емпатію до людських переживань з божественним піднесенням
Фестиваль «Bach Contemporary» у Львівській національній філармонії ім. Мирослава Скорика відбувається вже вп’яте і є чудовою нагодою заново відкрити для себе шедеври Й. С. Баха.
 
Різдвяні свята – це найкращий і «найтепліший» час року хоча б тому, що ми, як правило, проводимо його із рідними і близькими нам людьми! У цей час забуваються усі щоденні турботи, а дні наповнюються казкою із нотками дитинства!
Впродовж першого місяця 2023 року ми хочемо доповнити цю затишну картину ще й чудовою музикою!
Звістку про радість Різдва (Tidings of Joy) у фестивальному концерті буде оспівано, обіграно, змальовано і сказано з надією та побажанням, щоб цей піднесений святковий настрій нас не покидав протягом усього Нового року.
А як же без наших улюблених “Чотирьох пір року” Антоніо Вівальді? Звучатиме ця оркестрова композиція у транскрипції для скрипки та органа, яку здійснив корифей львівського органного мистецтва і майстер-будівничий Віталій Півнов.
Скрипка, орган, чудові візуальні картини, що творитимуться в режимі реального часу та поетичні сонети – чи можна знайти кращий рецепт для незабутнього зимового вечора?!
 
Виконавці:
  • Марта Герега, скрипка
  • Олена Мацелюх, орган
  • Меланія Макаревич, фортепіано
  • Ольга Куц, живопис
 
20.01.2023 / 18:00
Концертний зал Людкевича

Читати також