Висаджування дерев в Україні: ініціатива Київ Квітучий

Висаджування дерев в Україні: ініціатива Київ Квітучий

ГО «Київ Квітучий» за підтримки ЄС та ПРООН організували висаджування дерев у 10 містах України

 До Всесвітнього дня навколишнього середовища, який традиційно відзначають 5 червня, громадська організація «Київ Квітучий» за сприяння Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Європейського Союзу організували висаджування дерев у десяти містах України.

 Метою ініціативи є поширення екологічної обізнаності, стимулювання та розвиток екологічного мислення. Також це спосіб розвитку відповідальності, співпраці та усвідомлення важливості особистого внеску у створення здорового й екологічно чистого середовища.

 До ініціативи, яка допомагає зблизитися з природою, зрозуміти важливість збереження рослинного світу та заохочувати дбайливіше ставитися до навколишнього середовища, доєдналися школи Дніпра, Запоріжжя, Києва, Миколаєва, Мукачева, Полтави, Сум, Харкова, Чернівців і Чернігова.

 Також до ініціативи були долучені зіркові гості — Positiff, Міла Єрємєєва, Анастасія Цимбалару, Григорій Бакланов, Masha Danilova, Макс Вишинський. 

«Гарною мотивацією є бажання не зупинятися, адже від внеску людей залежить життя всієї нації. Ми разом із ПРООН за підтримки Європейського Союзу залучаємо школи десяти міст задля озеленення та донесення молодому поколінню важливості квітучої країни, впровадження екокультури та підвищення екологічної свідомості населення. Ми дбаємо про завтрашній день. Змінюємо світ на краще», — прокоментувала засновниця ГО «Київ Квітучий» Ольга Джарти.

 Ініціативу реалізували ГО «Київ Квітучий» за сприяння ПРООН в Україні в межах Програми ООН з відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

 Програму ООН з відновлення та розбудови миру (UN RPP) реалізували чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

 Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Канади, Данії, Німеччини, Японії, Нідерландів, Польщі, Швеції та Швейцарії.


Читати також