Nora Polinnia презентує трек Bunker, записаний за грант від нью-йоркської школи

Nora Polinnia презентує трек Bunker, записаний за грант від нью-йоркської школи

Навіть за океаном юна співачка відчуває біль України і трансформує його в музику.

Співачка та сонграйтерка Nora Polinnia (Поліна Нікітіна), що наразі навчається в Нью-Йорку, представила новий трек Bunker, де відобразила переживання українських підлітків під час війни. Пісня стала першим синглом з мініальбому Present Chronicles, що є частиною її музичної трилогії (Past Chronicles, Present Chronicles, Future Chronicles).

Паралельно з треком Поліна презентувала емоційний кліп, у фіналі якого звернулася до світу від українців:

«Світ нарешті знає нас… Та якою ціною?

Ми намагаємось заснути, але тривожно прокидаємось. Бо наші будильники звучать, як повітряна тривога.

П’ята година ранку, схованка в метро… це триватиме  довіку.

Нам здаватиметься, що ми забули, та наші тіла пам’ятатимуть холод лютого.

Я залишила домівку, та де б я не була, одна річ залишиться незмінною:

мій годинник завжди йтиме за київським часом».

Цікаво, що Nora Polinnia написала Bunker ще на початку повномасштабного вторгнення, та випустила тільки зараз, коли отримала грант на розвиток творчості від своєї нової школи у Нью-Йорку. Дівчину нагородили не лише за успіхи в навчанні, а й за її соціальну позицію, зокрема за внесок у життя міжнародної спільноти та стирання кордонів між етнічностями та расами. Ба більше, кліп Поліни про події в Україні Gotham розіслали від школи по підлітковим американським виданням та  визнали її справжнім громадянином світу.

Артистка відповідально поставилася до розпорядження коштами і витратила їх на створення проєкту Bunker. Її кліп на цю пісню передає почуття постійного занепокоєння та небезпеки, які відтворив в кадрі штучний інтелект.

Мета Nora Polinnia — вчергове нагадати одноліткам-американцям про трагічні події в Україні. Вже за кілька тижнів співачка представить EP Present Chronicles, в якому зібрала свої роздуми про війну крізь підлітковий погляд. Саме через музику вона говорить про болюче сьогодення та агресію росіян з різних точок зору, зокрема розкриває тему самотності, на яку прирекли величезну кількість молодих людей, розкиданих по всьому світу.

Послухати трек Bunker можна на всіх музичних платформах.


Читати також