Дует Bloom Twins презентують стильний та зухвалий сингл Pretty in Pink

Дует Bloom Twins презентують стильний та зухвалий сингл Pretty in Pink

Український дует Bloom Twins, що наразі працює в Лондоні, презентує новий сингл Pretty in Pink із майбутнього мініальбому.

Pretty in Pink — це зухвалий гімн для тих, хто наважується прийняти непередбачуваність життя. Це не просто пісня — це маніфест сміливого життя, святкування індивідуальності та неприборканої краси.

У синглі Pretty in Pink дует розповідає історію юної дівчини, що є водночас милою й хороброю. Вона ніколи не вибачається сама перед собою й парадоксально поєднує в собі ніжність і хаос, залишаючи незабутній слід у житті кожного, хто трапляється на її шляху. Вона сповнена дзвінких мелодій та зворушливої лірики, що вже стали візитівкою музики Bloom Twins.

«Ми прагнули написати пісню, яка звучатиме наче вибух кольорів та енергії. Pretty in Pink припаде до душі тим, хто сміливо приймає виклики. Вона для безшабашних, мрійників та бунтарів», — розповідають близнючки.

Нагадаємо, нещодавно Bloom Twins презентували трек Beats Not Bombs — своєрідний музичний протест проти російської навали, який із серпневим синглом Drunk & Loud отримав чималу підтримку українських та британськими медіа, втім, як і від шанувальників дівчат у всьому світі. Між тим, вже на початку 2024 року буде доступний новий мініальбом дуету. Слідкуйте за соцмережами дівчат і залишайтесь на хвилі Bloom Twins.


Читати також