Музикант KÓRNEL презентує новий сингл «Вільним»

Музикант KÓRNEL презентує новий сингл «Вільним»

Це перша робота артиста, після довгої паузи, під час якої проживав особисту кризу: переоцінка нової реальності, свого звучання та пошуки нових сенсів для себе.

Звучання цієї пісні здивувало самого ж музиканта, маючи певний образ веселого відкритого хлопця, який співає про кохання, у цій роботі ми зустрічаємо ще одну грань проєкту KÓRNEL — мускулінність, зрілість, яка підкреслюється характерним звучанням.

«Відчуваю атмосферу пісні як діалог мене (слухача) з самим собою. 

Діалог на тему «волі». Людини, яка народилась вільною і має залишатись нею усе своє життя, але постійно стикається з тим, що це відчуття у неї хочуть забрати. Про постійні іспити, які влаштовує нам життя і оточення», - коментує KÓRNEL.

«Вільним» - це про неоднозначний та філософський меседж. Візуальна частина взяла на себе абсолютну наповненість роботи та підкреслила простоту та щирість намірів. Естетична картина, у якому відчувається симбіоз музики та танцю.

«Те, що воїн називає волею, є силою всередині нас самих. Це не думка, не предмет, бажання. Воля - це те, що змушує воїна перемагати, коли його розум говорить йому, що він переможений», - коментує KÓRNEL.

 Подейкують, що саме цю роботу KÓRNEL подавав на Національний Відбір Євробачення.

«Вільним» вже на всіх музичний платформах та на офіційному YouTube-каналі артиста.


Читати також