Співачка М'ЯТА та Asya Protsiv випустили дуетний трек «Любіть життя»

Співачка М'ЯТА та Asya Protsiv випустили дуетний трек «Любіть життя»

Популярна співачка МʼЯТА та голос українського дитинства Asya Protsiv презентують спільний трек «Любіть життя». Ця пісня - меседж до кожного насолоджуватися життєвими дрібничками, які і створюють памʼятні моменти у нашому житті.

«Ніколи не потрібно боятися повернутися в дитинство,  Тому що дитинство, це перші почуття, перші досвіди та радощі. І навіть вперше впасти, зовсім не боляче. Ця пісня поєднує два відчуття дорослих і дітей: вони такі різні і такі водночас однакові. В Асі, я побачила своє відображення, а головне, велике бажання співати та творити. Творчість не має кордонів», - прокоментувала МʼЯТА. 

Для Asya Protsiv пісня «Любіть життя» - перша у її творчій карʼєрі. Проте дівчинка вже встигла стати популярною у TikTok завдяки своєму яскравому волоссю. Юна виконавиця говорить, що неймовірна щаслива заспівати разом з МʼЯТОЮ та подарувати цей трек українцям.

«Ця пісня мені дуже подобається, вона - наче сонечко у небі, де немає хмаринок. Наче гімн прекрасного безтурботного життя», - говорить Asya Protsiv.

У відеороботі розповідається про дитинство як один з найсонячніших періодів життя людини. За сюжетом МʼЯТА та Asya Protsiv наче були віддзеркаленням одна одної у різному віці. 


Читати також