Співачка REYA презентує новий сингл «Не того обрала» про проблеми у стосунках

Співачка REYA презентує новий сингл «Не того обрала» про проблеми у стосунках

Співачка та героїня фільму «Довга Доба» Алана Бадоєва REYA (Анастасія Рей) презентує свій новий сингл «Не того обрала».

Трек «Не того обрала» розповідає історію дівчини, яка зробила свій неправильний вибір. У стосунках зі своїм хлопцем вона розуміє, що опинилася в аб’юзивних стосунках. Вони приймають спільне рішення розійтися, оскільки у них почалися не нормальні стосунки, які вичерпали себе настільки, що тяжко розгледіти червону лінію між болем та коханням. Їм пощастило зробити цей вибір, оскільки насправді у більшості випадків люди не можуть розійтися через взаємозалежність й тоді вони не можуть бути, як разом, так і окремо від одне одного.

Цим треком REYA показує подорож у лабіринт людських емоцій та внутрішніх конфліктів. Це історія про те, як легко можна загубити себе у стосунках, забути своє справжнє «я» та опинитися в полоні власних ілюзій.

«Коли ми закохуємося і не знімаємо рожеві окуляри, ми можемо не бачити справжньої сутності людини. У нас все добре, ми щасливі й не уявляємо себе без другої половинки. Але з часом настає момент, коли кохання перетворюється на почуття болю і ми говоримо найріднішій людині мамі: “Я не того обрала”», –  розповідає REYA.

Разом з новим синглом, співачка презентує однойменну відеороботу в якій прихованими сенсами й розповідається історія про неправильний особистий вибір. Головна героїня, ніжна та вразлива дівчина, втрачає своє справжнє «я» у вихорі взаємозалежних стосунків. Вона створює власний світ ілюзій, де кожен момент здається ідеальним, а кожне слово – відлунням справжнього кохання.

«Вже традиційно для мене, кліпи містять елементи хореографії. Я довго займалася танцями й мені зручніше передавати свої емоції танцювальною мовою тіла, адже  танцівник може без проблем передати потрібну йому емоцію. Тому в кліпі «Не того обрала» й відображений хореографією весь біль від аб’юзивного кохання й прийняття неправильних рішень», – коментує Анастасія.

Нагадаємо, що декілька місяців тому REYA презентувала акустичну версію свого ремейку на хіт «Любий, кохай мене». Офіційний ремейк на «Любий, кохай мене» вже встиг завоювати прихильність сотень тисяч українських слухачів.

Про артистку

REYA – українська співачка та героїня фільму «Довга Доба» Алана Бадоєва, родом з Харкова, яка працює у жанрі поп. З дитинства захоплювалася танцями, займалася професійним хореографом. З 2018 по 2021 рік виступала під своїм справжнім іменем Анастасія Рей, вже у 2022 році розпочала новий творчий шлях під псевдонімом REYA.

Стала впізнавана серед слухачів та медіа після релізу офіційного ремейку на трек «Любий, кохай мене» та авторського треку PARANOIA.

Ремейк «Любий, кохай мене» встиг потрапити в українські чарти Spotify, Apple Music та Shazam й вже зараз налічує понад 700.000 переглядів кліпу в YouTube, що на 500.000 переглядів в YouTube більше за оригінал від гурту SMS. Також, вже зараз ремейк перетнув відмітку 600.000 прослуховувань в Apple Music та понад 300.000 прослуховувань в Spotify й більш ніж 10.000 знятих відео в ТікТок.

Як і «Любий, кохай мене» від REYA, трек PARANOIA завірусився в TikTok, що допомогло співачці отримати значну підтримку на музичних платформах, отримавши майже 200.000 прослуховувань в Apple Music, більш ніж 200.000 прослуховувань в Spotify та потрапити до офіційного TikTok чарту Popular Ukraine.


Читати також