Артисти haterappers та Blockbaby випустили новий сингл «404»

Артисти haterappers та Blockbaby випустили новий сингл «404»

haterappers та Blockbaby - нові реп імена в музичній індустрії, які замахнулись на поп-трек. Це ремейк на хіт гурту «Время и Стекло» - 404.

Blockbaby - реп-виконавець, який з кожним своїм релізом показує різні грані своєї творчості. Деякі музичні критики навіть охрестили його як поп-реп виконавця. Цікаво чи пов’язаний з цим новий реліз.

haterappers - виконавиця, яка в своїх соцмережах часто використовує вислів: «я не реп, я - поп. Охолоньте». Але на своїй частині треку вона показала крутий і влучний флоу, якому могли б позаздрити деякі круті хіп-хоп виконавці.

«Цей реліз - це нове бачення треку, на якому виросли мільйони підлітків. З моєї сторони - це певне переусвідомлення тієї історії про закоханість, трохи дитячої, несерйозної. Ми вирішили оновити не тільки сенс, а й звук: UK sound, melodic drill», - каже Blockbaby

«Для мене це був експеримент попрацювати в новому для мене стилі та надати пісні нове дихання. І гадаю у нас це вийшло!”, - доповнює haterappers

Артисти випустили не тільки сингл, а й кліп, який знімався у Києві. Режисером та оператором став Олександр Швець, роботи якого набрали не один мільйон переглядів.

Трек haterappers x Blockbaby - 404 доступний для прослуховування на усіх музичних платформах.


Читати також