Співачка MELANYA презентує пісню «Повертайся» в дуеті з Мілою Нітіч

Співачка MELANYA презентує пісню «Повертайся» в дуеті з Мілою Нітіч

Українська співачка MELANYA презентує новий сингл та кліп «Повертайся» в колаборації з Мілою Нітіч, який увійде до дебютного альбому «Незламна».

«Повертайся» — ця пісня про надію, про те, що зараз відчуває кожна українка під час війни. У пісні описані переживання, емоції, незламність, віра у майбутнє.

«Коли Міла Нітіч запропонувала мені цю пісню, я відразу погодилася, бо ця пісня дуже близька мені. Мій брат на фронті, на фронті багато знайомих, і є ті що вже ніколи не повернуться. Саме тому, ця пісня нас — незламних українців й про жінок, які чекають найрідніших з війни», — розповідає MELANYA.

Зі слів співачки, пісня описує дуже сильну жінку, яка своєю волею та молитвами чекає свого чоловіка, яка хоч і на відстані, але думками завжди поруч. Зараз дуже тяжкий час випробувань для українських жінок й сімей, чоловіки та рідні яких на фронті, а також у полоні наших ворогів.

«Головний меседж пісні — повертайся живим, я тебе дуже чекаю. Так ми дуже чекаємо наших близьких та родичів. Сподіваюсь ця пісня нікого не залишить байдужим і стане славнем сильної, мудрої жінки, яка подолає все», — коментує співачка.

Нагадаємо, що нещодавно MELANYA презентувала пісню «Цілуй мене» — свою історія не лише про зраду й розчарування, але і про прощення. Також найближчим часом співачка планує презентувати римейк на популярний українськомовних хіт початку 2000-х років, який полюбили мільйони українців.


Читати також