Музикант Антон Савлєпов презентує відвертий трек «Розстебни»

Музикант Антон Савлєпов презентує відвертий трек «Розстебни»

Він обіцяв — і зробив. Співзасновник та фронтмен легендарного українського гурту Quest Pistols Антон Савлєпов повертається й запускає сольний музичний проект. Артист представив свій перший сингл “Розстебни” під сценічним імʼям САВЛЕПОВ.

Чуттєвий, відвертий, ритмічний pop R'n'B в стилі нульових — свіжий звук нового музичного образу відомого артиста. Перший сингл “Розстебни” увійде до музичного альбому, дроп якого вже відбудеться цього літа. Раніше, у січний 2022 рік, Антон Савлєпов поділився в інстаграмі, що вже записав альбом сольних пісень та відзняв три відеороботи для проєкту SAVLEPOV, і тоді ж оприлюднив перший тизер. Але далі настала пауза.

«Підготовка до сольного проекту САВЛЕПОВ розпочалася ще в 2021 році, але через повномасштабне російське вторгнення на територію України мої творчі амбіції логічно відійшли на останній план. Я чекав, коли музичний настрій проєкту зрезонує зі станом суспільства, але останні роки навчали, що ніколи не буде кращого моменту робити свою справу, ніж саме зараз», — поділився САВЛЕПОВ.

У пісні “Розстебни” кожен біт наповнений зухвалим, хтивим і запальним фліртом. Це ніби неприхована сексуальність, гра на межі пристойності, що схоже на еротичні танці. Це кохання, що існує, допоки грає музика, ритмічний подих пристрасті, втілення шаленої мрії.

«Моя музика — це інтимна фантазія, що занурюється в паралельний світ моїх наївних мрій», — додає САВЛЕПОВ.

У тіктоці фани оцінили новинку Антона як супервайбовий літній сингл та вже чекають на виступ артиста в різних українських містах.

САВЛЕПОВ — це сайд-проект Антона Савлєпова. Артист також продовжує свій шлях як фронтмен гурту Quest Pistols, що возз'єднався за рахунок благодійних виступів і активно співпрацює ЗСУ.


Читати також