Фонд допомоги онкохворим дорослим Inspiration Family

Фонд допомоги онкохворим дорослим Inspiration Family

Онкологічні захворювання є однією з найсерйозніших проблем сучасності. Щорічно мільйони людей дізнаються про свій діагноз, і для багатьох це стає справжнім випробуванням як фізично, так і морально. В Україні на допомогу таким людям приходить фонд допомоги онкохворим дорослим Inspiration Family.

Місія та цілі фонду Inspiration Family

Фонд допомоги онкохворим Inspiration Family має на меті надання всебічної підтримки пацієнтам, які зіштовхнулися з онкологічними захворюваннями. Основні цілі фонду включають:

  • Збір фінансових пожертв – на ліки та діагностику, які не покриваються державним коштом.
  • Психологічна підтримка – надання консультацій, організація психотерапевтичних сесій та груп підтримки для пацієнтів та їхніх родин.
  • Інформаційна підтримка – забезпечення пацієнтів актуальною інформацією про захворювання, методи лікування, права пацієнтів та доступні ресурси.
  • Підвищення обізнаності – проведення інформаційних кампаній для привернення уваги до проблеми онкологічних захворювань та необхідності підтримки пацієнтів.

Учасники благодійного фонду Inspiration Family утворюють дві групи:

  • Онкохворі – це люди, які борються з хворобою та отримують підтримку в організації свого лікування та реабілітації.
  • Жертводавці – це люди, які хочуть підтримати тих, хто бореться з онкологічним захворюванням. Увійшовши на сайт inspirationfamily.org, жертводавець має можливість допомогти особисто чи заохотити друзів зібрати кошти на допомогу онкопацієнтам.

Як допомогти фонду Inspiration Family

Благодійний фонд допомоги онкохворим дорослим існує завдяки небайдужим людям та організаціям, які готові підтримати тих, хто зіштовхнувся з онкологічними захворюваннями. Є кілька способів долучитися до допомоги:

  • Фінансові пожертви – регулярні або одноразові внески на рахунок фонду.
  • Волонтерська діяльність – участь у заходах, організованих фондом, допомога в проведенні акцій та кампаній.
  • Інформаційна підтримка – поширення інформації про діяльність фонду та проблеми онкохворих серед знайомих та в соціальних мережах.

Фонд допомоги онкохворим дорослим Inspiration Family відіграє надзвичайно важливу роль у підтримці пацієнтів, які зіштовхнулися з важким діагнозом. Завдяки діяльності фонду, онкохворі отримують необхідну допомогу та підтримку, що дозволяє їм не тільки боротися з хворобою, але й зберігати надію на краще майбутнє. Підтримка фонду Inspiration Family – це внесок у здоров'я та життя багатьох людей, які потребують нашої допомоги та співчуття.


Читати також