«Моє тіло й так вже ганчірка на дроті»: Promsonya презентує пісню про токсичну закоханість

Моє тіло. Promsonya

Інді-поп артистка з прифронтової Костянтинівки, Promsonya презентує відео на трек «Ганчірка». Ця пісня — про відчуття токсичної закоханості, яка нагадує, що ти не бездушний і ще можеш щось відчувати. «Ганчірка» — це перша пісня Софії Пилипенко з 24 лютого, написана не про війну.

«Ганчірка — це про обсесивну, нездорову закоханість, яка більше схожа на хворобу. Вона не дає тобі повноцінно функціонувати, ти перестаєш нормально їсти, спати й взаємодіяти з навколишнім світом. Однак я рада цим переживанням, бо вони нагадують про те що ти жива людина»

Реліз став місцем творчих експериментів: у пошуках свого саунду Софія разом з татом забрели на територію джазу та фанку. Також до створення «Ганчірки» долучився земляк та друг Софії — гітарист Данило Клименко. 

Історія кліпу до пісні почалася з благодійного концерту Promsonya у Києві. Студентка КНУКіМ Яна Кириченко слухала там «Ганчірку» в акустиці та зрозуміла, що хоче передати тендітність та ніжність творчості Софії у візуальних образах. Познайомившись з артисткою та дізнавшись більше про закладені у пісню сенси, Яна вирішила знімати кліп.

«Це історія про переживання, невизначеність, кохання, радість, смуток. Здається, що у цьому кліпі є увесь спектр емоцій, які може відчувати героїня, адже тут поєднана реальність, спогади та фантазії героїні. Нашою задачею була показати, як дівчина вступає у стосунки тільки для того, щоб забути іншу людину, яку насправді кохає.

Кліп став новим досвідом для кожного учасника знімальної команди, і я дуже рада, що в такі непрості для України часи ми розвиваємо українське мистецтво, зараз це дуже важливо»

— коментує відео режисерка.

Promsonya — проєкт Софії Пилипенко та її батька Івана Пилипенка з Костянтинівки на Донеччині. У червні 2021 року Promsonya випустила дебютний мініальбом “L’Abri Cotier”, який високо оцінили музичні видання, а у жовтні — спільний трек «Натхнення» з репером OTOY. Рік тому вийшла пісня «2012» про передчуття і тривогу перед наступним «кінцем світу». Через місяць цей «кінець світу» стався разом з повномасштабною війною, розвʼязаною росією. Відтак артистка перенесла вихід повноформатного альбому «8 регіональних історій», який мав вийти у 2022-му. У жовтні Promsonya представила пісню «Ніж у кишені» на платформі Soundcheck.


Читати також