G. S. - Сніговик

G. S. - Сніговик

   2022-й рік був для нас усіх важким випробуванням, був сповнений жахливих подій, негативних емоцій та страждань українського народу. Попри все, ми показали, що, незважаючи на весь той біль і страждання, які спричинила ця війна, ми можемо вистояти, можемо зберігати людяність, співчуття, потяг до життя і до перемоги навіть у найтяжчих умовах. Наш дух не здатна зламати жодна обставина, жодна подія, яка на інших справила б колосальне враження. Ми продовжуватимемо любити, а не ненавидіти, споруджувати, а не руйнувати, створювати, а не прокрастинувати. Те, що запускалося з метою роз'єднання, зрештою об'єднало одну націю, один народ. Я впевнений, що в житті кожного з нас відбулися величезні зміни, які не повернути назад.

            Цією піснею я хотів привнести в цей світ, у той настрій, який панує у серцях багатьох із нас, трохи тепла, доброти, зимового ностальгічного відчуття. У дитинстві багато з нас (і я в тому числі) із нетерпінням чекали на прихід зими та снігу, щоб грати в сніжки, ліпити сніговиків, будувати цілі крижані замки, кататися на ковзанах, сноуборді, лижах, або просто на картонці. Той час був максимально безтурботним та радісним. Я сподіваюся, що при прослуховуванні "Сніговика" у вас виникне те почуття та настрій, які були зі мною все дитинство. Ви теж приходили вдень зі школи і швидко бігли на найближчу гірку, щоб кататися до самого вечора? Взяти сноуборд та спеціальне взуття? Ні) А ось взяти дошку від скейту і звичайні черевики - в самий раз!) Сподіваюся, що ви поринете у дитинство і знову відчуєте ту радість, яку викликала в нас зима.

            У кліпі зображено кадри довоєнного зимового Харкова, де все сяє, блищить, сповнене новорічним настроєм та духом різдва. Я хотів показати всі рідні місця, де виріс, де я гуляв і просто насолоджувався життям. Для мене Харків був, є і буде найпрекраснішим містом на Землі. Неважливо, де я перебуваю, це залишиться для мене непорушним. Центральна площа,  сад Шевченко, Фентезі парк, дитяча залізниця, каскад, дзеркальний струмінь, сквер Стрілка... Можна перераховувати ще дуже довго. Харків був, є і буде незламним українським містом!

Lyrics:

Я бачу досі той яскравий сон

Там щодня йде заметіль і вітер зносить з ніг

Я співаю з вітром в унісон

З гірки на картонці їду, всюди видно сніг

Як минає швидко час, як летить

Я тримаю про запас

Кожну мить

Там похитується знов,

Нахилився вбік

Ще один, як хмарочос, сніговик

Щороку я чекав на снігопад,

Такі фортеці будував, як лакшері житло

Я хочу повернути час назад

Залишилися в серці тільки віра і тепло

Як минає швидко час, як летить

Я тримаю про запас кожну мить

Там похитується знов

Нахилився вбік

Ще один, як хмарочос, сніговик


Читати також