Новий трек «Моє море темне» від Requitir: життєва історія двох маріупольських BMWшників

Новий трек «Моє море темне» від Requitir

Маріупольський виконавець Requitir презентує новий трек «Моє море темне» в колаборації з Nastya Lisa — сайдпроєктом Анастасії Лисициної, учасниці гурту «Бамбінтон». Вже традиційно для Requitir цей реліз — чергова життєва історія з музичним вайбом пацанських районів Маріуполя.

Трек «Моє море темне» Requitir почав створювати на емоціях після звістки про вбивство його товариша в Маріуполі у квітні 2022 року. Хлопця застрелили у власному BMW. Відео з цією автівкою артист використав у кліпі на ремікс «Флешбеків».

«Ми не були найкращими друзями, але в нас чимало спільних знайомих з дитинства. До того ж ми обидва BMWшники, тож часто перетиналися в розмовах і просто по життю. Йому говорили “продай ти це старе лайно”, а він завжди відповідав "вона зі мною назавжди". Та доля зіграла з ним злий жарт — росіяни застрелили його саме в тій машині... Ця новина мене прибила конкретно, і я поринув на дуже глибоке емоційне дно. А згодом вирішив написати трек, поділитися історією, завуальовано й без “ниття”. Написав куплети, але приспіви не йшли. І тут випадково списався з Настею: ми швидко домовилися про фіт і почали працювати. Потім я вщент розбив свою BMW через блекаут і вже наступного дня, на емоціях, написав біт, який розриває. Пізніше Настя від мого тексту вивела «Моє море темне» — і це прям ідеально описує стан багатьох українців сьогодні. Додам, що все це аж ніяк не антиреклама BMW, а просто життєва історія двох поціновувачів бренду»,

розповідає Requitir.

Окрім трагічної історії з приятелем, в тексті також йдеться про ДТП, в яку потрапив Requitir. Словом, це розповідь про двох маріупольських BMWшників, емоційною окрасою якої став вокал Nastya Lisa.

«Я ніколи не припиняла сольну творчість. Мій шлях — ще з часів Юри Бардаша, коли мене знали як Настю Лису, й до сьогодні — продовжується. Про Юру я можу сказати лише те, що він продажна шкура і злодій. Я знаю його багато років: і він, і те що він зробив — це справжнє ЗЛО. В нього син та донька в Україні, а він каже, що «русские — мои братья». Він сам себе закопав, тож я просто не хочу марнувати час на обговорення його нікчемності.

Я завжди сама пишу свої пісні, навіть коли є  гурт «Бамбінтон». Я вільна людина і роблю те, чого хоче моя душа. Для мене «Моє море темне» — перший фіт, оскільки я ніколи не хотіла робити спільні треки з іншими артистами. Але тут я відчула щось таке своє, рідне. Фраза «Моє море темне, ти в нього пірнай» — про стан душі Єгора після втрати приятеля та власного ДТП, але кожен в ній знайде щось своє. Мені подобається те, що він робить. І круто, що ми домовилися про фіт чітко і лаконічно: “Привіт, давай? Давай!”  І полетіли»,

коментує Nastya Lisa.

Між іншим, Requitir наголошує, що не потрібно співати про Байрактари чи «ведмеді-балалайки», адже кожен може транслювати стан душі по-своєму, щиро та без крінжу. «Моє море темне» розповідає про пережитий досвід, трушність в музиці та протест артиста проти пафосних хайпових треків.

Уже в лютому Настя та гурт «Бамбінтон» презентують свій новий трек — про нашу нову реальність. Шанувальники Requitir також недовго сумуватимуть, оскільки вже у березні артист презентує новий життєвий трек, цього разу про кохання.


Читати також