14 июля 2017 в 2:00 Новости культуры 91

​На фестивалі «КНЯЖИЙ» буде діяти дитяче містечко

​На фестивалі «КНЯЖИЙ» буде діяти дитяче містечко

На фестивалі «КНЯЖИЙ» - http://md-eksperiment.org/afisha/ukraine/zareche%20%28vladimir-volyinskiy%20rayon%29/festival-knyazhij-2017-20170622100236 , що відбудеться 19-20 серпня у селі Заріччя поблизу Володимира-Волинського діятиме дитяче містечко.

Для відпочиваючих батьків повідомляємо, що дітки такожє митимуть, де провести вільний час під час фестивалю «КНЯЖИЙ»».

Мотузяний лабіринт, дитячий теніс, перегони маленьких повзунів, логічні ігри, веселі забави і гарні подарунки - це далеко не все, що ми підготували для них на нашому фестивалі.

У «дитячому містечку» на території фесту вони зможуть робити все те круте і цікаве, чим не дозволяє займатися вдома мама.

Діти залишаться задоволеними, це ми Вас обіцяємо!

До слова, нагадуємо, що до 1 серпня організаційний комітет шукає активних та небайдужих людей, які хочуть стати волонтерами на фестивалі. Деталі тут: https://goo.gl/forms/IN8TrfDaTLUydrAB2 . Приємним бонусом для активістів стануть фестивальні футболки, безплатний вхід, знайомство із літературними та музичними зірками та багато іншого цікавого!Ключевые слова: Фестиваль КНЯЖИЙ 2017, Дитяче наметове містечко, Заріччя, КНЯЖИЙ фест, серпень, новини культури, стати волонтером фестивалю