Магія Марко Темпеста

магія правди і брехні

Його називають цифровим чарівником. Він підкорив собі сучасні технології, зробивши їх частиною ілюзії. Вийшло щось невимовне, що приводить у захват. Сам він називає це магією правди і брехні.  

  Назвати Марко фокусником язик не повертається. У його випадку знамените "спритність рук і ніякого шахрайства" цілковито не підходить. Спостерігаючи його трюки, неможливо точно визначити, де закінчується реальність і починається ілюзія.

    Це схоже на анімацію в прямому ефірі: наприклад, мультгерої Марко не просто оживають на очах у глядачів, а й спілкуються зі своїм творцем.

    "Уявіть собі світ, в якому нас оточують суцільні проекції, які виконують всі наші бажання по команді. Так от, коли проекції рухаються за мною по сигналу камер, коли я малюю, і ці малюнки тут же оживають, коли я вступаю з ними в контакт, все це дозволяє відчути, яким може бути майбутнє", - говорить Марко Темпест.

    Технікою Марко захоплювався з дитинства, але коли саме йому прийшла в голову думка використовувати досягнення науки в магічному мистецтві, не розповідає. Зараз він багато подорожує по всьому світу зі своїми шоу, тому на роботу в нью-йоркській лабораторії часу залишається мало. Проте він намагається не стояти на місці, обмежившись вже існуючою програмою. Від задуму до реалізації нового трюку проходить від 2 до 6 місяців.

    Одна з останніх розробок Марко - проекція чужої зовнішності на ваше зображення. Щоправда, варто зробити різкий рух в бік, і портрет залишається поза особою. До речі, ілюзіоніст впевнений, що своїми розробками він просуває науково-технічний прогрес.

    "В будь-якій точці світу будь-який студент, що вивчає нові технології, може точно так же прикріпити таку камеру до темних окулярів і створювати свою магію, своє візуальне мистецтво", - відзначає ілюзіоніст.

    Завжди одягнений в чорне, Марко навмисно прагне до подібності з головним героєм голлівудської "Матриці". При цьому не виключено, що він - один з небагатьох жителів планети, хто краще за інших розуміє, наскільки віртуальна реальність вже зараз вплетена в наше повсякденне життя.


Читати також