Звіт про «Вінниця Джаз Фест» 2012 року

Вінниця Джаз Фест 2012

17-ий рік поспіль у вересні наше місто переповнюють джазові емоції фестивалю «Вінниця Джаз Фест».

Розширюючи рамки фестивалю, уже вдруге юних талантів об’єднує Другий Всеукраїнський конкурс молодих джазових виконавців. Конкурс об’єднує  креативних  талановитих молодих джазовий виконавців, для яких джаз –  не лише музика, а стиль життя.

На адресу організаторів надійшло 47 заявок, до фіналу  конкурсу було традиційно відібрано 10 учасників.

Конкурс проходив в галереї сучасного мистецтва «АртШик», а фінальна церемонія нагородження відбулася у Вінницькому літературно-меморіальному музеї М. М. Коцюбинського.

Юні джазмени були у захваті, адже нагороди їм вручили не лише продюсер фестивалю «Вінниця джаз фест» Ірина Френкель, а й зірки світового джазу – італійське тріо Kekko Fornarelli та грузино-іспанський колектив «The Shin». Вечір завершив «джем сейшн» - джазове барбекю при свічках під старою липою музею. Імпровізації молодих талантів були доповнені спілкуванням з досвідченими музикантами, ароматом смажених сосисок та гарячим чаєм.

Конкурс відкрив нові імена, нові таланти та подарував незабутні враження.

Переможці конкурсу взяли участь у концертній програмі фестивалю «Вінниця Джаз Фест» в рамках проекту «Jazz de Paris» та джазових сніданків в гіпермаркеті «Грош» 22-23 вересня.

Ми вітаємо переможців конкурсу:

номінація «вокал» молодшої вікової категорії – Анастасія Прус;

номінація «вокал» старшої вікової категорії – ансамбль «United People» та Андрій Семенов;

номінація «інструментальна музика»  молодшої вікової категорії – Марина Пахолюкта Андрій Стецюк.

Лауреатами конкурсу  за рішення журі стали Олена Огородник та Ростислав Войтко.

Джазовий бум у Вінниці не завершився, ми запрошуємо усіх 30 вересня на закриття джазових тижнів в гіпермаркеті «Грош»  та 01 жовтня на ШИКарне та БЛИСкуче дефіле. Відчуйте атмосферу джазу разом з нами.


Читати також