Музей оригінальних велосипедів у Польщі

Музей оригінальних велосипедів в Польщі (ВІДЕО)

Для своїх творінь він надихається ідеями студентів з курсових робіт.

    "Пристебніть ремені!", просить творець і єдиний доглядач музею оригінальних велосипедів у Польщі своїх відвідувачів. Рідко хто відмовиться випробувати його винахід. А без запобіжних засобів це може бути небезпечно.

    Звичайний день цього пенсіонера починається з важкої роботи на ковадлі: Йозеф Маєвські давно зневірився купити бракуючі деталі для чергового експоната. Все робить сам. А перший велосипед колишній викладач прикладної механіки змайстрував, натхненний творіннями своїх студентів.


    На сьогоднішній день в його колекції понад 60 оригінальних моделей на будь-який смак і манеру їзди. Тест-драйв можна зробити на кожному. Один - для справжніх профі, маленький складаний підійде і новачкам. Для іншого красеня - з педалями спереду - потрібна особлива вправність. А от гібрид самоката з велосипедом взагалі без педалей. Діти ж без розуму від так званого "байка-стрибуна".

    "Взагалі я професійно беру участь у гонках на гірському велосипеді, але випробувавши ці байки, зовсім вибився із сил! Тут потрібен зовсім інший стиль водіння і гарне почуття гумору!", - поділився один з гостей.

Зрозуміло, серед відвідувачів музею бувають і ті, хто взагалі не вміє кататися. Але і для них є спосіб отримати задоволення від таких велосипедів.


Читати також