Кавказька полонянка. Спасибі, що вкрав.

Кавказька полонянка. Спасибі, що вкрав

Зйомки кінофільму про Кавказ закінчені; на даний час ведуться монтажно-тонувальні роботи, розпочато підготовку до озвучення кінокартини.

  Про це повідомив сьогодні співпродюсер фільму Ростислав Мурзагулов.

  Творці фільму, зазначив він, вже затвердили назву, під якою картина вийде в широкий прокат. "З двохсот варіантів назв, придуманих для фільму, було відібрано двадцять фіналістів - розповів Мурзагулов. - За оцінками респондентів, найбільш точною назвою для нового фільму про Кавказ став варіант "Кавказька полонянка. Спасибі, що вкрав".

  "У цій назві є і відсилання до легендарної кінострічки Леоніда Гайдая, яка стала нашою " музою", і натяк на сюжетну інтригу - її ще належить побачити глядачам. Є в ньому і згадка незабутнього Кавказу, в який закохалася вся знімальна група".

  Знімальний процес вже повністю завершено, ведеться монтаж фільму. Зокрема, вже змонтовані сцени, в яких зіграв Народний артист СРСР Володимир Етуш, що полюбився мільйонам глядачам по ролі товариша Саахова у фільмі "Кавказька полонянка, або Нові пригоди Шурика". Як зазначав раніше актор він вирішив знятися в новому фільмі, оскільки йому сподобався оригінальний сценарій картини, написаний Іллею Тилькіним спеціально для цього проекту. Переконавшись, що кінострічка не стане рімейком фільму Гайдая, Етуш погодився втілити на екрані образ "східного бізнесмена".

  Генеральним продюсером кінострічки виступає Федір Бондарчук. Режисер картини - Михайло Шевчук, автор сценарію - Ілля Тількін. Ролі в кінокартині виконали Костянтин Крюков, Любов Новікова, Юліка Вагнер, Юсуп Омаров, Володимир Етуш, Володимир Зельдін, Теона Дольникова, Олександр Резалін. В епізодах задіяні актори кавказьких театрів, в масових сценах - жителі регіонів, де проходили зйомки.


Читати також