Благодійний концерт у храмі Св. Лазаря

НАЦІОНАЛЬНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ДРАМАТИЧНИЙ ТЕАТР ІМ. М. ЗАНЬКОВЕЦЬКОЇ

МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ

НАЦІОНАЛЬНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ДРАМАТИЧНИЙ ТЕАТР ІМ. М. ЗАНЬКОВЕЦЬКОЇ

10 листопада 2012 року

17:00

Храм св. Лазаря

(вул. М. Коперника 27)

«Благодійний концерт Оркестру Національного театру ім. М. Заньковецької»

ВХІД     ВІЛЬНИЙ 

    Вже стало доброю традицією для оркестру Національного академічного українського драматичного театру ім. М. Заньковецької восени проводити благодійні концерти у храмі св. Лазаря. Цьогоріч причина вагома, як, зрештою, завжди. Річ у тім, що у Демяна Гирича лікарі виявили лейкемію. Хлопчику лише дев’ять років, але він вірить у те, що все буде добре, бо на світі є чудеса. 

    Запрошуємо Вас до храму, де звучатиме музика, яка змушувала тисячі людей плакати і сміятися. Осіннього вечора ця музика буде боротися за життя, буде намагатися врятувати маленького хлопчика, який ще стільки не чув, стільки не бачив. Кажуть, мистецтво завжди дає надію. Буде прекрасно, якщо ми разом дамо можливість дитині відчути життя на повну.

    Ми не змушуємо Вас, але просимо про допомогу. Пам’ятаймо, що життя – це дар!

    Довідка.

    У програмі концерту звучатимуть наступні твори: Концерт для двох гобоїв А. Вівальді, Бранденбурзький концерт №4 Й. С. Баха, концерт для кларнета і альта М. Бруха, концерт для гітари і бандонеона А. П’яцолли тощо. Солуватимуть заслужені артисти України Т. Івасик та А. Вакула, а також відомий львівський гітарист С. Гурін та флейтист Р. Левчак. Своїми талантами дивуватимуть і молоді львівські виконавці М. Масляк, М. Лень, Ж. Масляк, В. Яремій. Диригент оркестру Національного театру ім. М. Заньковецької заслужений артист України Богдан Мочурад.


Читати також