Як пройшов концерт гурту Мельница у Києві

Як пройшов концерт гурту Мельница у Києві

«Єдність музики робить нас сильнішими і допомагає пережити навіть найважчі часи. Спів дає позитивну енергію, особливо у складний період…»

© Доро Пеш, Warlock.

Коли опускаються руки і ти починаєш думати чи йдеш у правильному напрямі, коли мутнішає свідомість, і втрачаєш себе - потрібна емоційна розрядка, необхідно відшукати власне місце, повернутись у колію та відновити власні сили й впевненість. Я вважаю, та і кожен погодиться, що найкращим порталом у світ без перипетій є музика. Адже лиш вона  може оволодіти людською свідомістю, коли навколо вирує неспокійна течія життя… Я недаремно використовую слова відомої німецької співачки Доро Пеш як зачин, адже все, що вона сказала - це правда без всяких сумнівів, і близько півтори тисячі киян змогли відчути це першого листопада 2014 року. Саме у цей день був запланований концерт, приурочений п’ятнадцятиріччю відомого російського гурту «Мельница» і саме у цей день був прокладений міст порозуміння між гуртом та всією Україною.

В першу чергу, я хотів би висловити свою вдячність музикантам, адже у період, коли українцям важко, коли страшно кожної миті, вони приїхали та попри все зіграли шикарний концерт, це заслуговує поваги.
Свій концерт «Мельница» розпочала великим зарядом енергії, котрий у повній своїй мірі передався у серця слухачів. «Добрый вечер, Киев! Доброго вечора, друзі! Найкращі друзі!» - промовила вокалістка гурту, вийшовши на сцену, що на мою думку додало певної відкритості публіці. Кожна нотка була чимось захоплюючим, чимось таким, від чого неможливо відвести свою увагу. Також Хелавіса висловила власну подяку глядачам, та всім, хто є прихильником гурту, і сказала, що концертна програма складатиметься з пісень, котрі за 15 років існування гурту подарували йому славу та прихильність слухачів. У залі панувала атмосфера старих добрий рок-фестивалів, де байдуже на вік чи національність, головне - це МУЗИКА, і в цей вечір я здійснив свою мрію, я відчув епоху 70-х років, років музики, миру та любові. Це було наче фестиваль у Вудстозі у найкращих своїх проявах.
Центр Культури та Мистецтв був заповнений повністю, близько півтори тисячі людей були присутні на цьому шоу. Попри дійства на сцені дійсно вразила аудиторія, вікове розшарування було колосальним, маленькі діти, підлітки, дорослі люди та люди похилого віку не відчували ніяких бар’єрів у спілкуванні, всі приємно переглядались при зачині кожної з пісень гурту. Час плинув доволі швидко і в середині концерту мої паралелі про далеке минуле рок’н’ролу були підтверджені потужним барабанним соло від барабанщика, котре затягнулось на 15 хвилин, дійсно як у часи Led Zeppelin.

Слід зазначити, що всі учасники гурту дуже талановиті, адже якби Ви тільки могли почути поєднання арфи, флейти, віолончелі з перевантаженими рифами і соло електрогітари, широкими партіями бас-гітари та потужними ударами барабанів, Ви б закохались у цей стиль музики. Якщо Вас цікавить справжній, якісний та милозвучний фолк-рок, то слід відвідати концерт гурту «Мельница»!

Музиканти подарували слухачам незабутні спогади від різноплановості виконання пісень, а пісні виконувались різними комбінаціями інструментів, а один раз просто під акустичну гітару. І мушу сказати, що це було дивовижно! Дуже приємно споглядати коли прихильники співають з гуртом і цей концерт не став виключенням. Співи лунали звідусіль. Навіть деякі охоронці з посмішкою почувши знайомі пісні, губами промовляли тексти.

Гурт зіграв концерт за дві години, котрі пролетіли вмить. І тоді публіка вимагала вихід «на біс». «Мельница» вийшла і зіграла ще одну пісню. Посмішки, сміх, оплески, даровані квіти, хороший настрій, велика відвідуваність – це засвідчення вдячності публіки. Концерт, у якому на першому плані була душа музики, де не було жодних розмов про політику чи ще якісь аспекти негативу у суспільстві, надав натхнення усім, з ким я встиг поспілкуватись після виступу «Мельниці».

Особисто я відчув силу, моя свідомість перевернулась, я почуваю себе прекрасно, та хочу відчути подаровані гуртом емоції знову і знову. Я завдячую гурту «Мельница», котрий зіграв чудовий концерт у Києві. Нехай у Вашому житті будуть лиш привітні та якісні моменти, як, наприклад, цей концерт.

Гурт завершив свій виступ словами «Мы любим Вас, Киев! Ми кохаємо Вас!». Великодушність виконавців вразила всіх і кожного. Отже, ми приєднуємося до привітань, і бажаємо гуртові процвітання та нових творчих успіхів! Зі святом! З п’ятнадцятиріччям!

Ступень Юрій


Читати також