Культурний проект «ОГОЛЕНІ ДУШІ»

Культурний проект ОГОЛЕНІ ДУШІ

8 жовтня о 17.45 для журналістів та гостей у холі Київського муніципального академічного театру опери і балету для дітей та юнацтва відбудеться відкриття культурного проекту «ОГОЛЕНІ ДУШІ».

Цей проект,  як складова культурного життя Києва, зібрав однодумців і людей, які хочуть зробити наше життя світлішим, цікавішим і різноманітнішим.

У культурному проекті взяли участь артисти «КИЇВ МОДЕРН-БАЛЕТУ» з художнім керівником і директором Раду Поклітару та провідні артисти Київського муніципального академічного театру опери і балету для дітей та юнацтва з художнім керівником балету, народною артисткою України Тетяною Боровик.

О 19.00 відбудуться прем'єри  балету О.Родіна  «Видіння Рози»  у постановці Олексія Буська та  «Жінки у ре мінорі»  Раду Поклітару  на музику Й.С.Баха.

В центрі об’єктивуне актор з усіма регаліями і костюмами, а, насамперед,  особистість зі своїми дитячими мріями, сподіваннями та бажаннями... Артисти театру проживають багато життів на сцені, залишаючи своє особисте, потаємне в самому собі. Так ким же вони є насправді?

Експозицію доповнить інсталяція художника Вадима Кавсана «Стиснута мрією», як символ мрії, яка не була здійснена… «Бажаю всім шукати у собі своє унікальне та особисте щастя, самовираження у будь-чому, аби у процесі людина відчувала себе щасливою», - говорить Вадим Кавсан.

Супроводжуватимуть кожну фотографію вірші, написані поетами  Оленою Папіною та Ніколасом Klacsanzky.Учасники культурного проекту: 

• Фотограф, графічний дизайнер - Дмитро Алексєєв, Київ, Україна
• Художник-дизайнер костюмів - Христина Рачицька, Львів, Україна 
• Художник інсталяції - Вадим Кавсан, Київ, Україна
• Вірші, жіночий погляд–Олена Папіна, Київ, Україна
• Вірші, чоловічий погляд - НіколасKlacsanzky, Сієтл, Америка 
• Майстер стиліст-візажист - Ярослав Бородінов, Тернопіль-Київ, Україна 

Вхід вільний.

Виставка працюватиме з 11:00 до 19:00 щодня, крім понеділка.

Адреса: вул. Межигірська, 2. (Ст. метро «Контрактова площа»).

Акредитація обов’язкова! 


Читати також