Швидкубінг на День Незалежності

Швидкубінг на День Незалежності

У Львові на День Незалежності відбудуться змагання зі швидкубінгу

Цієї неділі, 24 серпня,  на площі Музейній, 1 відбудеться змагання зі швидкубінгу «LvivCubeFest». Захід відбувається в рамках мистецького проекту «Домініканес». Учасником змагання може стати кожен,  хто вміє збирати кубик Рубіка. Початок о 11:00.

     «У Львові ще у 2011 році вже проходили подібні змагання. Зараз швидкубінг стає все популярнішим, проводяться зустрічі, зібралася дружня компанія однодумців. І ось на День Незалежності, 24 серпня, знову будуть проведені міні-змагання», - розповіла організатор змагань «LvivCubeFest» Юлія Остапенко.

    Мета змагання - спонукати інтерес суспільства до інтелектуальних ігор та здорового способу життя.

    Змагання проводиться у два етапи: відбіркові тури і фінал. Підчас змагання швидкубери спробують свої сили у розв'язання кубика 2х2х2,3х3х3, 4х4х4 і пірамідки Рубіка, а такожрозв'язання кубика однією рукою.

До участі у конкурсі залучаються усі бажаючі, небайдужі молоді люди, які люблять своє місто і прагнуть змінити життя у ньому та у всій державі на краще.

       Швидкубінг – це інтелектуальний вид спорту, що полягає в розв’язанні механічних головоломок за найменший час. У світі регулярно проводяться національні, континентальні та світові змагання зі швидкубінгу, а всі результати і рекорди фіксуються WCA - Всесвітньою Асоціацією Кубика. 

       В багатьох містах України регулярно проводяться зустрічі швидкуберів, де люди обмінюються досвідом, змагаються, спілкуються і просто весело проводять час в колі однодумців. 

Довідка:

ДОМІНІКАНЕС – це мистецький проект у просторі старого Львова, який започатковано для створення затишку і настрою кожного львів’янина і гостя міста, де кожен зможе знайти для себе щось душевне, щось своє.Проектом ДОМІНІКАНЕС має на меті привернути увагу до площі Музейної, яка за красою, енергетикою не поступається іншим історичним куточкам Львова.


Читати також