Друга сесія Вуличного Університету

Друга сесія Вуличного Університету

Канікули? Тільки не у нас! Адже літо – це прекрасна можливість не тільки для відпочинку, а й для саморозвитку, нових знань та цікавих знайомств.

      Отже, запрошуємо всіх на другу сесію Вуличного Університету, яка відбудеться протягом 29-30 червня, у сквері ім. Леніна (що за Дніпропетровською обласною державною адміністрацією). Заняття проходитимуть у форматі лекція/перерва з 10.00 до 13.30.

         Тема другої сесії Вуличного Університету за результатами вашого голосування, яке проходило у соцмережах - «Інформаційне суспільство». 

 Наші лектори/теми:
· Меліщук Анатолій Анатолійович
· Демченко Сергій Володимирович, доктор наук з соціальних комунікацій, професор, завідувач кафедри журналістики. «Інформаційне суспільство: тенденції, загрози та виклики сьогодення»
· Шевцов Сергій Вікторович, доктор філософських наук, професор, завідувач кафедри філософії. «Гуманитарное мышление и современный кризис сознания».
· Костянтин Юрійович Ємельянов «Трансформации соверменных средств коммуникации: эмоциональная деградация»

      Чекаємо на вас, сонячну погоду, гарний настрій та мирне небо над головою!

До зустрічі!


п.с. захопіть, будь ласка, для себе каремати або покривала)

Що таке Вуличний Університет:
«Вуличний університет» – це освітній проект нового формату «знання плюс, стіни мінус», що має на меті надати безкоштовно корисні знання без обмежень у вигляді стін чи оцінок. Стартував проект у різних містах України: у Львові (2012 рік), Ужгороді (2012 рік), Хмельницькому (2011 рік), Феодосії (2011 рік) за аналогією до подібних ініціатив у всьому світі.

      Освітній проект «Вуличний Університет. Дніпропетровськ» дає можливість усім жителям міста незалежно від релігійних поглядів, політичних уподобань, віку, статі, соціального статусу отримати неупереджену кваліфіковану думку провідних фахівців у різноспрямованих галузях сучасної науки. Проходить у форматі вільної зустрічі на свіжому повітрі, відбувається двічі на рік – у травні й вересні, оскільки безпосередньо залежить від погодних умов.

         Перша сесія «Вуличного Університету. Дніпропетровськ» відбулась 17-18 травня 2014 року й була присвячена темі «Формування громадянського суспільства в Україні».
Контактні телефони: 
0665728157 (Антон)
0938105225 (Юлія)


Читати також