На Святі «Великдень у Гаю» прозвучить музичний «Проект Івасюк». 2014

На Святі «Великдень у Гаю» прозвучить музичний «Проект Івасюк». 2014

21 квітня на Співочому полі Шевченківського гаю відбудеться Великодній концерт. Павло Табаков,  Оксана Муха та Державна заслужена хорова капела України «Трембіта» виступлять з програмою «Проект Івасюк».

«Запрошуємо львів’ян та гостей міста на урочисту програму святкування Великодня  в Гаю. Тут відбудуться виступи автентичних гуртів, фольклорних, танцювальних та вокальних ансамблів, а також виступи відомих львівських зірок. Зокрема, будемо  співати душевні пісні Володимира Івасюка з Оксаною Мухою, Павлом Табаковим,  хоровою капелою «Трембіта». Окрім цього, на Святі для дорослих і малих пройдуть різноманітні мистецькі та інтерактивні заходи», - зазначив організатор «Проекту Івасюк» та співорганізатор Свята «Великдень у Гаю»  Андрій Сидор.

   Нагадаємо, 20-21 квітня у Шевченківському гаю відбудеться свято «Великдень у Гаю». В ці дні стежками Шевченківського гаю водитимуть «Кривий  танець», співатимуть риндзівки, на дитячій галявині троїсті музики забавлятимуть дітей гаївками та веснянками. А ще діятиме Святковий ярмарок, який щедро частуватиме Великодніми стравами.

      Також на Великдень у Гаю буде презентовано рекордну триметрової ткану писанку «Українська берегиня».

      Святкуймо Великдень разом!


Читати також