02-02-2014 Розваги 1021

Прес-конференція Project Rock в Києві 2014

пресс конференция проджект рок в киеве 2014

У квітні 2014 року Київ прийматиме колектив світових рок-зірок, які об’єднались і виступають під лейблом Project Rock. Нагадаю, що Project Rock це унікальна формація, створена кращими музикантами великих груп: SCORPIONS , OZZY OSBOURNE , JUDAS PRIEST , GUNS N ` ROSES , ALICE COOPER.

На передодні концерту, організатори туру Project Rock в Україні зібрали журналістів і учасників гурту на закриту прес-конференцію, щоб зрозуміти, що ж нам все таки чекати від нового проекту. На прес-конференції був присутній гітарист гурту Alice Cooper Кері Келі і вокаліст гурту Judas Priest Тім Ріппер Оувенс.

На зустріч музиканти прийшли в хорошому гуморі і відкритими серцями, тому і спілкування було леким і невимушеним.

В цілому питання були пов’язані із творчістю, та напряму з проектом Project Rock.

 Як відомо, Project Rock почав своє існування з Росії, і всіх цікавило питання, чому ж саме Росія дала початок туру. Кім повідав нам, що ідея створити такий проект з’явилась саме в Росії, тому вони і вирішили почати звідти. Взагалі проект стартував під назвою RockStar, але потім його вирішили перейменувати у Project Rock (якщо десь ви побачите лейбл RockStar, то не дивуйтесь, це була початкова назва гурту).

Більшість фанів все ж таки цікавить майбутнє проекту, про що ми запитались у Кері і Тіма. Новиною стало те, що рокери вже встигли записати новий альбом, який скоро можна буде знайти на сторінках Інтернету. Щодо майбутнього, то думок і ідей у них вистачає. Зараз повністю занурені у розвиток гурту і їх дуже хвилює доля цього проекту. За словами Тіма, після закінчення цього туру вони не збираються його закривати. Є плани запросити якогось нового учасника, бо все ж таки це проект, а не цілком організований гурт. До речі вони б не про запропонувати співпрацю Наргіз Закіровій – учасницю проекту Голос у Росії. Кім вважає, що саме такий роковий драйв і експресія  були ми ідеальним доповнення до Project Rock. Окрім цього, рокери планують випустити своєрідний відео кліп, об’єднавши відео з живих концертів, з прес-конференцій та відео із запису пісень до нового альбому. Музиканти пообіцяли, що це буде цікаво і що в будь якому разі ми ще почуємо про них.

Попри такі світлі плани, пізніше все ж з’ясувалось, що співпраця виявилась не досить і легкою, тому що походження з різних гуртів дає про себе знати. У кожного різний підхід до роботи та загалом різне сприйняття музики. Були проблеми та розбіжності в ході і запису пісень і під час репетицій, але музика об’єднує, тому приклавши трохи зусиль, спільну мову учасники гурту все ж знайшли. Їх єдність видно під час живих виступів. 

На завершення журналісти поцікавились, чи можна чекати від музикантів якихось нових проектів, типу талант-шоу, чи фестивалів для молодих виконавців. Тім сказав що наразі у них дуже багато роботи, пов’язаної з Project Rock і можливо прийняти участь в одному з таких фестивалів  вони були б не проти, але ставати організаторами вони не готові.

Загалом, після прес-конференції з’явився шалений інтерес і десь навіть інтрига, тому собисто я, раджу кожному, хто вважає себе справжнім прихильником рок музики, відвідати цей концерт.

Слюсаренко Анна

фото Юрій Ступень


Читати також