У Кам’янці-Подільському відбувся четвертий фестиваль «Республіка» 2014

У Кам’янці-Подільському відбувся четвертий фестиваль «Республіка» 2014

З 5 по 7 вересня у Кам’янці-Подільському відбувся четвертий міжнародний фестиваль вуличного мистецтва «Республіка». Цього року івент пройшов під гаслами «Мистецтво наша зброя», «Україна єдина» та «Схід і захід разом».

У рамках фестивалю працювало три сцени: денна, головна та друга. На денній сцені, що знаходилася в центрі міста на Ратушній площі, виступали молоді гурти. Друга сцена знаходилася на території фортеці у валах: тут грали вже відомі своєму слухачу команди, серед яких The Jellyfish, SUPERKEKS!, Серцевий Напад, Infinite Tales, Kompas, Zapaska, Ласковые Усы, Чумацький Шлях, Zворотня Dія, Streetfames, Patsanoth, Affecting Dissent, The Paints of Past Memories, DASH, Sickseed, Rift of Silence та ін.

    На головній сцені виступили команди з усієї України, а також гості з Німеччини Behind the Masquerade, з Білорусі Sciana, Рэспубліка Паліна та з Молдови Infected Rain. В рамках фестивалю відбувся перший концерт новосформованого гурту Trubetskoy. Хедлайнерами «Республіки»  також стали Dakh Daughters і Скрябін. Приємно порадували виступами Bahroma, Тінь Сонця, Vivienne Mort, Fontaliza, Skinhate, Роллікс, Piano Extremist, Один в Каное, JINJER, Мотор’ролла та ін.

   Під час четвертої «Республіки» мистецька сцена Кам’янця-Подільського поповнилася ще кількома стріт-арт проектами. Зокрема, на фасаді кінотеатру «Юність» з’явився «Запальний танок», який зробили на гроші, зібрані через спільнокошт. Також Вірменську площу прикрасив проект «Україна – це кожен!».

    Усі бажаючі могли приєднатися до майстер-класів, екоакції, зйомці соціального екоролику на екологічну тематику, перегляду фільмів на велосипедах Rover Film. Також фестивальники обмінювали старі телевізори на безкоштовні квитки на «Республіку».

       Четвертий фестиваль «Республіка» відвідало понад п’ять з половиною тисяч людей.


Читати також