Нова композиція «На небі» від ТнД

Нова композиція «На небі» від ТнД

Що допоможе здолати непогоду за вікном? Лише тепла пісня під яку було б легко просинатися зранку, випивати улюблений напій й йти по справах . Саме такий трек днями презентував гурт «Троє на Дивані». Дивовижна композиція «На небі» переповнена чудовими поєднаннями музики та співу. Легка й бадьора вона віднесе вас на небо, виправдовуючи  свою назву.

Гурт «Троє на Дивані» працювали над своєю піснею не один день й це чути навіть у дрібничках.  Неймовірні інструментальні партії, які підхоплюють вас й мануть за собою, не залишать вас байдужими.  Особливо міцно чіпляє переспів гітари з клавішним інструментом. Хоча й інша частина інструменталу гурту «Троє на Дивані», також не поступається в цікавості. Чітка гра ритм-інструментів  наче виконує  якесь своє власне соло,  в той самий час задаючи ритм всій пісні.

Годинами можна описувати надзвичайний спів вокалістки гурту «Троє на дивані».  Ная виспівала всі нотки так мелодійно й професійно що нема до чого додзьобатись. Не перенавантажуючий текст пісні й легкість виконання дає легке відчуття перебування у іншому світлому вимірі.  Те саме неперевешене почуття якого так сьогодні не вистачає. Так що вмикайте «Троє на Дивані» й подорожуйте з ними на небо ;)

До речі 20 квітня у Дніпропетровську, гурт планує презентацію цього синглу. Подробиці ви дізнаєтесь тут:  https://vk.com/tnd_na_nebiКлючевые слова: Нова композиція На небі,релиз,Презентація синглу На небі від ТнД,тнд,троє на дивані,молоді гурти,паб махно,підпілля махно,українська музика,вартість,бесплатные мероприятия,контакты,стоимость,презентация

Читайте также