Олег Скрипка. Авторський вечір у Львові

Олег Скрипка. Концерт. Афіша Львів 2018

25 листопада 2018 року о 19:00 Олег Скрипка виступить у Центрі Довженка для львів’ян та гостей міста з авторською програмою.

Фронтмен легендарного гурту “Воплі Відоплясова” Олег Скрипка проведе свій авторський вечір у місті Лева.

За словами виконавця, цього разу він прагне дещо відійти від стандартної форми проведення концерту.

"Зустрічі артиста зі слухачами є надзвичайно популярними в Європі! Такі заходи я й сам розпочинав ще за часів мешкання у Парижі. Мені вкрай цікаво спілкуватися зі слухачем, творити по-домашньому затишну, комфортну атмосферу, яка буває тільки у колі друзів!" (О.Скрипка)

Співак запевняє: "Такого дійства ви давно не бачили!" Діалог, перфоманс, несподівані імпровізації, які, безумовно, супроводжуватимуться улюбленими всім піснями під акомпанемент самого ж виконавця на баяні та гітарі. Цей вечір обов’язково запам’ятається як тонким поціновувачам творчого доробку легендарних “Воплів”, так і тим, хто захоче познайомитися ближче із особистістю невгамовного керманича “ВВ”.

"Запитання, частіше, передаватимуться мені у формі записок, або напряму із залу, як буде зручно. І найголовніше - жодної цензури на питання! Питати можна все. Відповідатиму максимально чесно, головне - максимальне включення аудиторії. Приходьте на вечір у клуб! Буду вельми радий зустрічі із вами! Щиро ваш, Олег Скрипка."

Львів, 25 листопада 2018 року, 19.00, Центр Довженка

Квитки в центральних касах міста, касі Центру Довженка.

Додаткова інформація за телефонами:

0676706644

0672543689

0953175581


Читати також

Вибір читачів

Вибір редакції